Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy a párod hobbija tette tönkre a kapcsolatot? Nektek hogyan történt?

Figyelt kérdés

A jelenlegi kapcsolatomnak még nincs vége, de én már nagyon szenvedek miatta.

A párom fotózik, és úgy látom, hogy ezen kívül nem érdekli semmi, sajnos már én sem. Az első 5 hónap volt rendben (számomra az udvarlós időszak) de azóta szinte sehova nem jön el velem. Amikor hétvégén nála vagyok (külön élünk) akkor SEMMIT nem csinálunk együtt, hiába hívom el sétálni, vagy bármi, nem vevő semmire, mert az a válasza, hogy "én csak akkor megyek bárhova, ha lehet valamilyen érdemleges fotót csinálni". Legutóbb annyira berágtam rá, hogy fogtam magam és hazajöttem tőle. De sajnos nem csak tájképeket csinál, portréfotókat is vállal, és nyilván a hölgyek jelentkeznek leginkább hozzá. Eleinte abszolút nem zavart, nem is vagyok féltékeny, inkább az bánt a legjobban hogy a nőcskékkel elvan, beszélget velük, én meg jóformán le vagyok tojva.

Akartam vele beszélni a problémákról, de azt mondta ha ez zavar engem, nyugodtan menjek, ott az ajtó. (Ebből látszik mennyit érek neki, csak fáj mert én tényleg szeretem őt.)


Az ezelőtti kapcsolatom egy motoros sráccal volt. Állandóan a műhelybe szerelgette a Simsonjait, akkor is amikor nála voltam. Volt, hogy 5 órán keresztül csak ültem bennt a házában, aztán ott is úgy megsértődtem hogy inkább hazajöttem. Hétvégére mindig szerveztem a kirándulós/vacsorázós programokat, de ő nem akart jönni velem sehova, volt hogy az utolsó pillanatban mondta le, mert neki sürgősen szerelni kell a motort, mert a haverokkal motoros találkozóra megy, meg egyéb hasonló dolgok.


Lehet hogy velem van a probléma, mert túl sokat várok el. Vagy szimplán csak nyomi vagyok, mert vagy az ilyeneket, vagy a kihasználó embereket fogom ki.



2023. okt. 14. 12:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Legutóbb annyira berágtam rá, hogy fogtam magam és hazajöttem tőle."


Nem berágni kell meg hazamenni, hanem eleve el se kell indulni, ha tudod, hogy úgyse akar sehova menni.

Mielőtt elindulsz, felhívod telefonon és megkérdezed, hogyha oda megyek, akkor otthon punnyadunk vagy hajlandó vagy valahova menni? Ha a válasz nem (mint eddig), akkor meg elgondolkodsz, hogy kell ez neked.

Egyébként nem értem, hogyan tudsz ilyenhez ragaszkodni, aki azt beszéli ott az ajtó. Egy ilyen szöveg és én biztos megkeresném azt az ajtót, de hogy vissza nem mennék rajta az büdös k_rva élet.

Ilyenhez, hogy lehet ragaszkodni, akinek mindegy, hogy vele vagy vagy sem???

Nagyon magas lóról beszél, mert tudja, hogy mindig vissza futsz hozzá, ahogy eddig is.

Ez tőled függ, ne legyél senki bábja.

2023. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

A barátnőm horgolni kezdett kb 5 hónapja. Ügyes meg minden, de munka után eszik és áll is neki kb éjfélig. Utána még mobilozik kicsit és alszik.


Horgolás közben beszélgetni se lehet mert vlmit számolni kell kozben. Ezt úgy csinálja mintha a munkája lenne, miközben arra panaszkodik hogy más dolgaival el van maradva és mindig azt mondja hogy nincs ideje semmire.

2023. okt. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az exem. Horgászat, biciklik, márkás ruhák. Mind drága hobbi.

Szeptemberi sulikezdés előtt vett 200e ft èrt horgászcuccot, 250e ft ért márkás ruhát. A biciklije 2 millió.

Sulikezdés előtt a 2 gyereket a HÁDÁ-bol öltöztettem, a tanszekre anyámtól kértem kölcsön.

Ez rendszeres volt.


Ezért ex.

2023. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Akartam vele beszélni a problémákról, de azt mondta ha ez zavar engem, nyugodtan menjek, ott az ajtó. (Ebből látszik mennyit érek neki, csak fáj mert én tényleg szeretem őt.)"

Nem a hobbi teszi tönkre a kapcsolatot, hanem ez a tiszteletlenség meg az érdektelenség.

Ne az nézd mennyit érsz másnak, hanem magadnak mennyit érsz. Ezek a "kapcsolatok" arról szólnak, hogy nem tudsz határokat szabni, benne maradsz olyan kapcsolatokba, ahol sz*rnak a fejedre. Kívánom, hogy legyen elég erőd kiállni magadért, az érzéseidért. Fogadd el az érzéseid jogosságát.

2023. okt. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!