Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megszerettem egy csávót! Most mit csináljak? (Lent)

Figyelt kérdés
Volt egy barátom egy évet voltunk együtt!Szakitottam vele és most a osztálytársába kezdek szerelmes lenni!Ez még nem is olyan nagy baj mert majdnem minden nap együtt lógunk meg miden.. ugy viselkedünk mintha járnánk is!Szombaton megmondta a szemembe hogy szeret és hogy fontos vagyok neki!! Kézen fogva is megyünk szinte mindenhova!De viszont a volt barátom nem tudhatja meg hogy van köztünk valami mert megfenyegette!!Igaz hogy ennek a csávónak sztem fontosabbak a haverok mert mikor kinntvagyunk akkor is többet foglalkozik velük mint velem,már rá is szoltak párszor hogy a barátnöjével kéne foglalkozni!De mikor ketten vagyunk akkor érzem hogy érez irántam valamit ami több mint barátság!!Többször is mekérdezte töllem hogy akkor most mivan köztünk járunk vagy mivan?Én meg mindig azt mondtam neki hogy nemtudom.. :S Lehet hogy most ezért nem hiv minden este hogy menjek ki??Szerintetek én rontottam el?Vagy most mi lehet hogy nem foglalkozik velem ugy mint régebben??
2010. okt. 18. 18:48
 1/4 Athem ***** válasza:
Lehet hülye vagyok,de szerintem vár rád,hogy ki mondd neki mi az amit érzel és mit szeretnél igazából.Ha tétovázol és nem tudod akkor ő se mer lépni feléd,nem akar elkapkodni szerintem semmit, teret hagy neked.Ha ezt húzod, akkor lehet el is veszted ha nem elég kitartó.
2010. okt. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ.. :) Én megmondanám neki csak attol félek hogy mivan ha cak hülyitt ??!! :S De ja egy probát megér nem vesztek vele semmit!! :)
2010. okt. 18. 19:33
 3/4 Athem ***** válasza:
Igen megéri ;)
2010. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudtam vele beszélni :S Meg az is lehet hogy a volt barátomtól parázik meg mittomén.. :S Meg félek a visszautasitástól is , pedig tudom hogy bejövök neki csak a volt barátom a probléma!!
2010. okt. 20. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!