Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg baromi nagy kérés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baromi nagy kérés, hogy most az egyszer ne adja haza a pénzt, mert állatorvosra kéne?

Figyelt kérdés

A macskámat műteni kell, 150 ezer ft, és utána is kell gyógyszer meg utókezelés, ami alkalmanként 5-10 ezer ft.

Simán beleférne anyagilag, csak a párom minden hónapban hazaad a szüleinek 200 ezer ft-ot. Már ez alapból zavar valamennyire, de elfogadtam.

Most megkértem szépen, hogy most az egyszer ne tegye, de hallani sem akar róla, merthogy jön a fűtésszezon és a szülei kétségbe vannak esve, és már amiatt is csalódott bennem, hogy eszembe jutott egyáltalán, hogy helyettük a 8 éves macskámra költenénk, akinél nem is garancia, hogy felépül, meg amúgy is pár év és elpusztul.



2023. okt. 15. 19:43
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/277 anonim ***** válasza:
90%
Hát úgy is nézheted, hogy szerencsétlen macskád megmentett ettől a véglénytől, mert amúgy lehet sose nyílik fel a szemed.
2023. okt. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/277 A kérdező kommentje:

112

Igen, nekem is eszembe jutott... Ki tudja, mikor és hogyan borult volna a bili, ha ez most nem történik, és lehet, hogy akkor már milliókkal nyúlt volna le...

2023. okt. 15. 21:55
 113/277 anonim ***** válasza:
16%

Dehogynem lenne, menne haza lakni, ott enne és keresne még egy olyan buta lányt, mint te vagy. 🤣


Hidd el van belőletek jócskán, sőt még férfiakban is. Hogy hagyják magukat kihasználni!


Egyébként azt írtam, hogy vagy kamu a sztori vagy anyagias vagy. De tényleg az vagy, mert nem az életed félted, nehogy megverjen, hogy eladtad a papírokat, vagy valami te azon rinyálsz, hogy nem korrekt. Miközben semmi korrektségről nem beszélhetünk, hiszen te egyeztél bele, hogy az ő nevén legyen a megtakarítás a te pénzedből! Ki olyan idióta, amikor már azelőtt elhordott, hogy nem elég, hogy közös számlába belemegy, de még ajándékoz is neki pénzt? Te vagy! Értelmes ember az első pár agresszív, tiszteletlen megnyilvánulása után dobta volna! Mit akarsz te olyan pasastól pénzt? Le se szar! De te se őt, mert csak a pénzed érdekel, ami már nem a tiéd. Mit kerestek ti egymás mellett? Egymáson segítettek míg el nem költözöl és soha vissza se nézel rá. De nem fogsz, mert tudod, hogy egyedül albiban sokkal jobban össze kellene magad húzni és persze az állampapírok a legfontosabbak.🤣

2023. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/277 anonim ***** válasza:
98%

A párod egy lehúzós tetű. Azt a 200-at anyu elteszi borítékba hidd el, plusz 100 elmegy állampapírra, tehát 300-at gyakorlatilag lenyúl tőled minden hónapban. A közös életetekre 100-at költ maximum. Ordít veled, fenyeget.

Bántalmazó kapcsolatban élsz. Semmi gond veled. Dobd ki, költs a cicádra. 400-ból simán megélsz egyedül.

2023. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/277 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos láttam ilyet közelről. Biztos vagy abban, hogy mind a havi 200 a szülőknek megy?

Tesóm jött össze egy sráccal, aki azt hazudta minimálbért keres, közben 500 felett volt a nettója. Becucvolt tesómhoz a lakásába. A minimálbéres összegből nem adott semmibe, azt teljesen magára költötte. Kocsi javítás, tankolás, cigi, stb. A tesóm vette a kaját, fizetett mindent, még sokszor ki is segítette a srácot hó végén. (Tesóm 300 körül keresett) 3 év után bukott le a srác. Úgy szállt ki a kapcsolatból, hogy összegyűjtötte tesómon élősködve az önerőt sajátra. Tesóm meg legatyásodott, már lyukas zoknikban járt a végén. Szállj ki mihamarabb.

2023. okt. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/277 A kérdező kommentje:

"De tényleg az vagy, mert nem az életed félted"


Mert szerinted komolyan attól kellene tartanom, hogy megver vagy MEGÖL?

Amúgy felőlem üthet is rám egy monoklit, akkor legalább feljelenthetném és látná mindenki. De nem nézem ki belőle.


" te azon rinyálsz, hogy nem korrekt."


Mert talán az? Teljesen mindegy, kinek a nevén van, attól, hogy szakítunk, nem kell köcsögnek lenni és lenyúlni azt, amit a másiknak köszönhetsz gyakorlatilag teljes egészében. HA valakivel együtt élsz hosszú éveken át és közös kasszán vagy akkor alap, hogy odaadod a felét neki.


"Ki olyan idióta, amikor már azelőtt elhordott, hogy nem elég, hogy közös számlába belemegy, de még ajándékoz is neki pénzt?"


Az egy dolog, hogy elhordott, az meg egy másik, hogy szakítás esetén lenyúl mindent.

Másrészt pedig nem gondoltam arra, hogy szakítani fogunk.


" De nem fogsz, mert tudod, hogy egyedül albiban sokkal jobban össze kellene magad húzni és persze az állampapírok a legfontosabbak.🤣"


Mit húzzam még ennél is jobban össze magam? Évek óta nem veszek magamnak SEMMIT.

Az állampapír meg szép, hogy fontos. Inkább neked nincs semmi pénzügyi kultúrád, ha ezen vihorászol. A mai világban elkell a megtakarítás.


(Francba, megszegtem a szavam. Igazából reagálnom sem kellene ilyen embereknek.)



"Biztos vagy abban, hogy mind a havi 200 a szülőknek megy?"


Igen, ebben biztos vagyok.

Többször is szó volt róla családi ebédeken, meg konkrétan hallottam már a szüleit siránkozni és még többet lejmolni is, mert elromlott a bojler, és akkor világos volt, hogy már kaptak, mert azt könyörögte, hogy küldjön "MÉG".

2023. okt. 15. 22:10
 117/277 anonim ***** válasza:
96%
Fú basszus, ez durva sztori. Tudom, hogy nem sokat számít, de szerintem is jó döntést hozol. Kitartás!
2023. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/277 anonim ***** válasza:
41%

"Mert szerinted komolyan attól kellene tartanom, hogy megver vagy MEGÖL?"


Mikor neki adtad minden pénzed, megbíztál benne, hogy nem ver át, szóval én simán kinézem belőle, hogy megüt.

2023. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/277 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező azon vihorászok, hogy az állampapírokon lovagolsz. Nem biztos hogy leüt, lehet, hogy agyonüt. Úgyhogy óvatosan azzal, hogy csak monoklit kapsz. Le se tojnám azt a pénzt, az életem menteném, mert úgy nem lehet élni normális embernek ahogy te teszed ő vele. Hagytad, hogy övé legyen, hagytad a közös számlát, hagytad, hogy jobb munkahelyed véletlenül se legyen. Miért? Nem azért, hogy szereted, hanem azért, mert félsz, hogy más férfi figyelembe se vesz, hogy milyen lesz az életed a pénz nélkül, ami már az övé. De ha utána érdeklődsz talán legalább a része a te kezedbe kerülhet, bár nem hiszem, mert ő azt addig lenyúlja. Aki a pénzért picsog az pénzéhes, vagy világi butaság, esetleg mindkettő. Nem létezik, hogy te nem szeded össze a cuccaid holnap reggel, a pénzt megmarkolod és nem lépsz le a szüleidhez ha magadat nézed! Mellesleg mi az, hogy ilyen embereknek? Nemcsak én írtam. A kritikából, akár más negatív megnyilvánulásaiból is az ember tanulhat. Ha fordítva lenne a helyzet elgondolkodnék rajta, hogy hátha igazad lenne (minimális részben). Valójában szakemberre lenne szükséged, nem állampapírokra...
2023. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/277 anonim ***** válasza:
95%
#121, neked mi bajod? Pont azt írta a kérdező, hogy nem tart tőle, hogy komolyabban bántaná a pasi. Te valami másik kérdést olvastál, szerintem.
2023. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!