Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ennyire más a török...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire más a török mentalitás?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nálam majd 10 évvel idősebb török férfival. Mondhatjuk, hogy halálosan egymásba szerettünk. Mindig mikor találkoztunk igazi úriember volt. Nem hagyta, hogy fizessek sehol, még a cipőmet is ő akarta levenni, ajándékokkal halmozott el, minden reggel romantikus üzeneteket ír nekem, házasságot, gyereket akar.

Viszont van egy másik oldala is, állandóan zavarja, ha a barátaimmal beszélgetek. Akkor is rám szólt és nagyon megsértődött, mikor egy bikinis képet kiraktam facebook sztoriba, vagy mikor szerinte túl rövid volt a nadrágom.

Azt érzem, hogy hiába kedves és érzékeny, teljesen korlátozni akar. Emiatt kavarognak bennem az érzések, hogy köteleződjek-e el mellette, vagy hagyjam a francba.

Mit kellene tennem?


2022. febr. 3. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
87%
MENEKÜLJ!!!!
2022. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
37%

Mintha bipolárissal élnél


1es voltam

2022. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
94%

Ha mar ennyire tajekozatlan vagy a temaban, ez a processz leirom:


1. Demo verzio: lehozza a csillagokat is az egrol, nem kell reszletezni leirtad.

2. Baratokrol valo levalasztas, elobb a himnemu kesobb a nonemuek is.

3. Hazassag, gyerek.

4. Rokonokrol valo levalasztas.

5. A gyerek altal a kollegaktol, munkaeropiacrol, anyagi fuggetlensegtol valo edigenites.

6. Lelki abuzus.

7. Fizikai abuzus.

8. Lakast sem hagyhatod el: fozes, mosas, takaritas, szex, szules.

2022. febr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
91%
Kb az összes török férfi ilyen hevesen udvarol, ha meg akar kapni valakit. De ha megkapott, úgy meg fog verni, mint a lovat, hidd el. Számukra az európai nők értéktelen rbancok.
2022. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:

3-as. Ettől tartok én is legbelül..

Viszont ennyire csak nem változhat meg egy ember egyik pillanatról a másikra. Egyáltalán nem tűnik nőverő típusnak, sőőt

2022. febr. 3. 19:14
 6/61 anonim ***** válasza:
12%
Légy a felesége.
2022. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egy légy a feleségem.
2022. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
89%
nekem kicsit már az is furcsa, hogy az elején alatt nem vált gyanússá, hogy a száz évvel ezelőtti udvarlási szokások sorát felvonultató old-school úriemberből valószínűleg nem lesz hipp-hopp 21. századi egyenrangú társ
2022. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
92%
Együtt éltek? Ha nem, nem ismered, ennyi.
2022. febr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
78%
8-asnál a pont, a lovagias viselkedésért cserébe elvárja hogy te hercegnőként viselkedj, mi ezzel a probléma?
2022. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!