Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek szexelni, de erre még csak most kezdek rájönni. Ki/mi segíthetne?

Figyelt kérdés
3 és fél éve vagyok együtt a barátommal, rögtön egyetemen jöttünk össze, hamarosan 22 éves leszek. Ő az első férfi az életemben, iszonyatosan imádom, a legjobb barátom is egyben, együtt éléskor sem voltak eddig különösebb problémáink. Mondhatni egészen eddig. Ez az első olyan dolog, amiről eddig nem tud, és a gondolatot már egy ideje érlelgetem magamban. Az utóbbi időben (talán 1 évben) fokozatosan csökkent az igényem a szexre, kevesebbszer kívánom a helyzetet. Neki viszont igénye volt a többre, így néha-néha "engedtem a vágyainak", ez pedig szép lassan eljuttatott oda, ahol most vagyunk. Az érdekes a sztoriban, hogy fizikailag szükségem van a dologra nekem is, ez megvan, de valahogy lelkiekben már nem kívánom a szexet. Vele ritkábban még igen, megkívánom, de bárki másra ha csak rágondolok, akkor már rossz érzés kerülget. Szerencsére viszonylag gyorsan el tudunk jutni mindketten a csúcsra, így adott esetben akár negyed óra alatt "lezavarjuk" a dolgot egy sűrű napon, és ez nagyon sokat szokott segíteni is, de valahogy a lelkem mélyén továbbra sem kívànom az aktust, pontosabban a behatolást. A pettinggel kevésbé vannak ellenèrzéseim, de nehéz ez, mert totàl bizonytalannak érzem magam még a saját érzéseimben is. Abban biztos vagyok, hogy szeretem őt, imádok hozzàbújni, imádom az illatát, imádom, ahogy nevet. Lehet vàltozott ennyi idő alatt a kapcsolatunk olyan szinten is, hogy ezek a vàltozàsok kijöhessenek és ne csak a 18-19 éves fejében lévő elvàràsoknak és izgalmaknak eleget téve cselekedjek. Másnàl volt esetleg hasonló? Hova vezetett ez, mi volt a megoldás? Fogamzásgátlót, gyógyszert nem szedek, a libidóvàltozás nem ezeknek köszönhető.

2023. okt. 15. 22:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem mivel nem kívánod őt ahogy kellene abból adódik ez az érzés és vetítődik ki más férfiakra is. Még most lehet nem úgy gondolod, de eljutsz arra a pontra, hogy rá se bírsz majd nézni.

(Amúgy ha úgy fekszel le, hogy semmi kedved hozzá és őt nem érdekelne a jövőben, hogy fáj, nem élvezed az nemi erőszaknak bizonyul.)

2023. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Érdekli őt, hogy nekem is jó legyen. Soha nem erőltette úgy, hogy fájjon, ha nem volt kedvem, àltalában megpróbàlt hangulatba hozni különböző módszerekkel. És a nemet is érti :) rengetegszer volt mostanában olyan, hogy látta, hogy nagyon nem kívánom a kényeztetés ellenére sem, így nem erőltette. De van, amikor érzem, hogy mondjuk másfél hét utàn egy pihenős, filmezős estén már nagyon nem bírja, hiába próbálja magát fegyelmezni... ilyenkor engedek úgymond én inkább.
2023. okt. 15. 23:05
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha tudja hogy nem élvezed és miatta teszed akkor az nagyon gáz.
2023. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
6%
Keress kisebb farkat.. kisevbel szeretned , az o nagy dakoja nem jo neked.
2023. okt. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%

4. Hogy jön ez ide? Semmi köze. Ne itt hírdesd a pici kukid..



Szerintem is ez nagyon nem oké. Esetlegesen más a szexualitásod? Biszex vagy? Ilyenről nem tudsz? Női érintés nem hiányzik?

2023. okt. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt beszéld meg a pároddal.

Esetleg egy szakember, akivel elbeszélgetsz erről.


Voltam hasonló cipőben, talán a stressztől.

F.

2023. okt. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

a) Nőgyógyász (hormonszint-vizsgálat)

b) Pszichológus (a kérdés megszövegezése alapján, a sorok között olvasva inkább pszichés okai vannak, de nem lövöm le a "poént").

2023. okt. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel nagyon eltérő a libidótok. Hosszútávú kapcsolatokban tök normális, ha már nem kívánod annyiszor és ugyanúgy, mint az elején, főleg, ha eleve alacsonyabb libidód van. Ezen sajnos nem igazán lehet segíteni, ha nagyon eltérőek az igényeitek, akkor előbb-utóbb sajnos el kell köszönni egymástól.
2023. okt. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha elmondásod szerint ezzel jó ideig nem volt probléma, akkor biztosan van valami oka, amiért ez így alakult. Ezt kellene kideríteni.
2023. okt. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

4. Nice try, kispöcs :D


Kérdező


Aszexuális lennél? Nincs azzal semmi gond, én is csak pár év után jöttem rá, kellett hozzá 2 ex.

2023. okt. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!