Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi testvéreinek számít a nő státusza, anyagi helyzete, akkor nem lehet tartós és harmónikus a kapcsolat? Adott egy viszonylag jól induló férfi-nő barátság, amely fél-egy év alatt párkapcsolattá fejlődik.

Figyelt kérdés
A felek biztosítják egymást arról, hogy bármiben számíthatnak egymásra. Barátság szempontjából jobban működik a harmónia és erősebb a kötelék, a párkapcsolat valamivel gyengébbnek tűnik (1 éve tart ez utóbbi.) Időnként az ex barátnőről is szó esik, (szívességeket tesz meg neki) de hozzá nem kötődik annyira a férfi, mivel nem volt testi kapcsolat köztük. A testvérei ez utóbbit választják a helyzete miatt. A férfi már szóba hozta az esküvőt (én lennék a jövendőbeli,) de az összeköltözésnek jobban örülne. Lesz ez valaha jobb?

#stabilitás vagy mégsem
2023. okt. 16. 06:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
7%
A testvérek józanul és tisztán látnak. Előbb utóbb a pasidra is hatással lesznek. Gyorsan vetesd el magad!
2023. okt. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Sürgetni nem tudom az esküvőt, de érzékeltetem vele, hogy olyan erőfeszítéseket teszek a boldogulásom érdekében, amilyet csak tudok. Visszajelzései alapján elégedett is, meg nem is.


Menetközben rájövök, hogy milyen lehetőségeket nem vettem addig észre. Igyekszem azt is pótolni üres időmben.


Azt értékeli igazán, hogy érzelmileg - és ezáltal erkölcsileg - erős támasza vagyok. Tegnap este mondta, hogy annyit számítok most, mint "egy falat kenyér" - valahogy így. Támadásoknak van kitéve a családjában és bizonytalan az egész hátralévő élete (nyugdíjas.)

2023. okt. 16. 06:49
 3/23 A kérdező kommentje:

Esetleg ha volt valaki hasonló helyzetben az segítene a történetével.


Nyilván nem az idősebb korosztály jár fel ide erre a fórumra, de hátha akadnak kivételek.


Esetleg a fiatalabbak tudnak ilyesmiről.

2023. okt. 16. 06:54
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Mi lesz, ha gyerek lesz ami még viszi is a pénzt, neked meg még kevesebb lesz? Kidobja a pereputtyot?

Igazi fèrj apa és támasz🤣

2023. okt. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Hány évesek vagytok?
2023. okt. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Gyerek már nem lesz egészen biztosan. Idősebb korosztály vagyunk. Írtam, hogy nyugdíjas. Nem tudja elölről kezdeni az életét elmondása szerint.


Egyáltalán nem is hittem abban, hogy párkapcsolatom lesz. De mégis sikerült (régebben is szimpatikusak voltunk egymásnak.)

2023. okt. 16. 07:24
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Akkor minek van szo eskuvőről.
2023. okt. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Felötlött benne, hogy "akár az is lehet."


Valamilyen szintű elköteleződés. Ha más nem, legalább összeköltözés.

2023. okt. 16. 07:26
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem.jo ötlet smucigokkal összeboronálódni. eszre se veszed de azok húzzák le legjobban a másikat.
2023. okt. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

Őszintén? A párkapcsolataim során totálisan hidegen hagyott, hogy a testvéreimnek mi a fontos, vagy mi nem. Ez az én életem, az én boldogságom, nem az fog számítani, hogy mások mit mondanak. Főleg, ha az a vélemény felületes és anyagias. Szép is lenne. "Ne haragudj drágám, de szakítok veled, mert a testvérem szerint a Julcsát kellene választanom, hiszen neki több pénze van". Önként futnék szembe a zágrábi gyorssal, ha ilyenre képes lennék.


Az viszont aggasztóbb, hogy nem érzed valami erősnek a párkapcsolatotokat. Bár ezen szerintem lehet javítani, ha mindketten ezt szeretnétek. Az, hogy veled akar összeházasodni, azért jelent valamit.

2023. okt. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!