Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi testvéreinek számít a nő státusza, anyagi helyzete, akkor nem lehet tartós és harmónikus a kapcsolat? Adott egy viszonylag jól induló férfi-nő barátság, amely fél-egy év alatt párkapcsolattá fejlődik.

Figyelt kérdés
A felek biztosítják egymást arról, hogy bármiben számíthatnak egymásra. Barátság szempontjából jobban működik a harmónia és erősebb a kötelék, a párkapcsolat valamivel gyengébbnek tűnik (1 éve tart ez utóbbi.) Időnként az ex barátnőről is szó esik, (szívességeket tesz meg neki) de hozzá nem kötődik annyira a férfi, mivel nem volt testi kapcsolat köztük. A testvérei ez utóbbit választják a helyzete miatt. A férfi már szóba hozta az esküvőt (én lennék a jövendőbeli,) de az összeköltözésnek jobban örülne. Lesz ez valaha jobb?

#stabilitás vagy mégsem
2023. okt. 16. 06:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

"Ha a férfi testvéreinek számít a nő státusza, anyagi helyzete, akkor nem lehet tartós és harmónikus a kapcsolat?"


Akkor dolgozz azon, hogy jobb legyen a státuszod meg anyagi helyzeted. A férfiaknak is mindig azt tanácsolják, hogy fejlesszék magukat, a nők is fejlődhetnek.

2023. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%

Testvérek? Hogy jönnek a képbe? Hogy van bármi közük hozzá?

MOndjuk ha egy férfi 60 év alatt nem jutott el odáig, hogy a magánügye az nem a testvérei dolga, akkor ott azért vannak gondok...

2023. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Minden válaszban van valami igazságtartalom.


De ma már inkább csak a késő esti órákban tudok ide visszatérni közelgő sűrű elfoglaltságaim miatt.

2023. okt. 16. 08:39
 14/23 A kérdező kommentje:
Igen, az igaz, hogy az Ő élete és nem a testvérei. Tegnap ezt végre kimondta, hogy Ő fog dönteni majd, övé lesz a végső szó.
2023. okt. 16. 08:42
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Fantasztikus, hogy nyugdíjas korára eljutot oda, hogy be a testvérei döntsenek helyette.
2023. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nyugdíjas papara mentel ra?? Tuti 20-30 kozotti no vagy!!
2023. okt. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem, dehogy vagyok 20-30 közötti! :D


49 éves vagyok!


17 és fél év a korkülönbség, majdnem 18. Eléggé eltérő életszakaszban vagyunk, de annak örül, hogy hozzám fiatalodik. :)

2023. okt. 16. 19:21
 18/23 anonim ***** válasza:

én maradnék a külön élésben, ez az én magán véleményem, majd ha megerősdött ez a kapcsolat akkor költöznék, de itt nagyon erős támaszkodást érzek egy önállótlan férfi részéről, ha lehet igy fogalmazni sorry

tartsd meg a függetlenséged amig csak lehet, sokkal jobban értékel majd igy, mint amikor kéznél vagy minden nap

2023. okt. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Azt hiszik le akarod huzni... minden normalis felto csaladtag ezt gondolna ha egy 49 eves no egy 70 eves papival kezd ki.
2023. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Értelmetlen feltételezés, nem akarom lehúzni! Miért tenném? Tiszteletben tartom a ragaszkodását a pénzéhez.


Én vagyok az egyetlen nő, aki még soha nem követelőzött vele szemben. Ezt értékeli is, elmondta nekem többször.


Mások tényleg hisztiztek. Akkor nem említette volna meg a házasságot!

2023. okt. 17. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!