Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleegyeznél, vagy sem ezekbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleegyeznél, vagy sem ezekbe?

Figyelt kérdés

Ukrajna, Izrael, zsidó ellenes hangulat, Boszniai lázongás, migirik, ...


Ha a párod előállna ezekkel, támogatnád benne, vagy nem? Miért?


A.: BOB. Bug Out Bag. Menekülőcsomagot állítana össze mind a kettőtöknek, ha hirtelen menni kéne külföldre.


B.: Életbiztosítás kötése, a másik kedvezményezettnek megjelölve.


C.: Tanfolyamok. Elsősegély, vezetéstechnika, lövészet, közelharc.


D.: Nyomkövető program a telefonokra és a kocsikba, hogy lássátok egymást, ha hirtelen üt be a kaki, és fel kell valahol venni a másikat.


E.: Meghatalmazás a másiknak mindenre. Posta, bank, orvos,... MINDENT intézhessen a másik helyetted.


F.: Oltások. Ha olyan helyre kell lelépni.


G.: Útlevél, nemzetközi jogsi, sajtóigazolvány, nemzetközi TB kártya kiváltása.



2023. okt. 16. 18:27
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%

B életbiztosítás: nevetséges. Soha meg nem fordult a fejemben ilyen módon kidobni a pénzem, valoszínűsíthetően évtizedekig, hogy aztán úgyis kitalálják miért nem fizetik ki.


C menj el ezekre ha érdekel. De ne azért mert paranoid vagy.


D gyereknél érthető, amúgy szánalmas.


E házas vagyok, másodszorra. De ilyen hülyeségeken soha nem agyaltam semelyik kapcsolatomban, illetve a két házasságkötésem előtt sem.

2023. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
91%

Ja és lemaradt az A mert a 17-re válaszoltam


Szóval az A: komplett agyhalál 🤣

2023. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:
22. Engem küldet már ki a lakásból bomba miatt szombat este 20:00-kor. Az egyik kerületi kerületi suli tornatermében voltunk, és csak nekem volt váltó ruhám, meg kajám, meg tisztálkodó szerem,... a többiek meg reggelig ültek egy pokrócba csavarva. BUDAPEST, nem Kongó-külső!
2023. okt. 16. 19:41
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket viszed magaddal mindenhova?

Munkahelyre, bevásárláskor, stb.?

2023. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
24. Egy hátizsák, a kocsiban.
2023. okt. 16. 19:45
 26/42 anonim ***** válasza:
93%
#23 asszem túlélném azt az egy iccakát felszerelés nélkül is. Ezért nem tartanék itthon egy teletömött zsákot ruhákkal, kozmetikumokkal és háromnapi hidegélelemmel ahogy az osztálykirándulásokra mentünk a konzerv májkrémekkel, párizsis zsömlékkel meg mifenékkel, már nem is emlékszem hogy miket vittünk mint "háromnapi hideg élelem" :D
2023. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
71%
#23: én 8 évig éltem Bpesten, aztán visszaköltöztem a szülővárosomba (megyeszékhely). Amíg fönt laktam, pl. nyaranta tömegközlekedéskor minimum hetente egyszer, de volt olyan, hogy naponta tapasztaltam meg, milyen az, amikor valakinek a mosdatlan bűze betölti az egész járművet. Jelenlegi lakhelyemen 2-3 évente, ha van ilyen, de szerintem a legutóbbi lehet már 4 éve is. Ebből kiindulva úgy gondolom, hogy a fővárosban nemcsak a személyes higiénére fittyet hányó emberek száma arányosan több, hanem az olyanoké, akik miatt a magadfajta (mentálisan már eleve nem egészséges) személyek paranoiásak lesznek, kérdező.
2023. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Noren1989 ***** válasza:
89%

H, magamnak àllítanék össze menekülőcsomagot.


El, tőle, el.


Nem igazàn vagyok hajlandó ennyire szélsőséges,agymosott prolikkal egy levegőt szívni.

2023. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Igazatok van!


Ha lejár, nem veszek új porral oltót, mert mi van, ha a távollétemben ég ki a lakásom.

Lemondom a kivonulós őrséget is, mert mi van, ha a betörő kiiktatja a riasztót. Az a pár emlék meg régi holmi, meg fegyver, majd lesz másik.

Akartam oltatni influenza ellen, de azt is letojom már, elvégre hiába nem leszek influenzás, ha megöl a rák.

A telefon biztosítása is kidobott pénz volt baffa+, xaros 600, aprópénz.

A hűtő is csak eszi az áramot, itt a kisbolt 2 sarokra.

A gyerekkel is beszélek, hogy ne görcsöljön a felvételin, lesz melója egy akksi gyárban...jó nem mérnök, de a portás sem leköpni való féreg.


KÖSZÖNÖM, hogy felnyitottátok a szemem! >:)

2023. okt. 16. 20:01
 30/42 anonim ***** válasza:
89%
Mondták már hogy nagyon jópofa vagy? 🤡🤣🤣
2023. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!