Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk, mennyire lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk, mennyire lenne red flag, ha a párotok nemet mondana ezekre?

Figyelt kérdés

Előhoznál pár dolgot a saját, az ő, a gyereketek, azaz a közös jövőtök miatt, de ő nemet mondana, esetleg lehülyézne, sőt besértődne miatta?


- ÉLETBIZTOSÍTÁS. Ha a másikkal, lesz valami, ne maradjon a túlélő...aki lehet, hogy a gyereketek lesz, pénz nélkül.


- MEGHATALMAZÁS. A másiknak mindenre. Posta, bank, orvos,... MINDENT intézhessen a másik helyetted és te helyette. Hogy aláírhass egy orvosi papírt, ha nem tud magától, és nem vagytok házasok, vagy, hogy át tudj venni egy levelet a postán.


- TANFOLYAMOK. Elsősegély, mert bármi lehet, a gyerekkel is. Meg vezetéstechnikai. 30-50000 forint, és ennyit csak ér a saját és a kocsi biztonsága.


- GPS. Nyomkövető program a telefonokra és a kocsikba, hogy lássátok egymást, ha hirtelen üt be a kaki, és fel kell valahol venni a másikat. Vagy ne keljen aggódni, hogy hol vagy, mert a párod láthatja a telefonján.



2023. okt. 16. 20:33
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
94%
Az lenne red flag, ha ilyeneket akarna.
2023. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, gyerekem nincs, és nem is tervezem, hogy valaha lesz. Házas nem vagyok, de párkapcsolatban élek. Ezek tükrében a véleményem:

-életbiztosítás megfontolandó

-nincs olyan meghatalmazás, ami mindenre kiterjed, és határozatlan ideig tart. Pl egyszeri meghatalmazást adhatok postára, vagy épp eesztben megadhatom, hogy kiváltsa a gyógyszerem. De ezek alkalmi dolgok, és külön külön szólnak.

-mind a ketten egeszsegügyben dolgozunk, nem okoz gondot az elsősegély nyújtás. Vezetéssel sincs gond, de ha épp akarna egy tanfolyamot, én benne lennék, nem árthat.

-a nyomonkövetősdi az egy redflag, elég nagy. “ ne keljen aggódni, hogy hol vagy, mert a párod láthatja a telefonján.” Amúgy sem kell aggódnia, mert bízik bennem.

2023. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Életbiztosításunk van. Nem rettegünk a jövőtől, de ettől még bekövetkezhet valami nem várt tragédia.

Meghatalmazás nincs, házasok vagyunk, így sok mindenhez nem kell.

Tanfolyam lehet hasznos, megbeszéljük.

Nyomkövető nekünk van a kocsiban, de nem egymást ellenőrizzük.

2023. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
10. Nem. Én csak a mindennapi biztonság azon oldaláról beszélek, mint amikor azt mondod a párodnak, hogy ott van a vázában 200, ha bármi lenne vegyél el belőle. Vagy mint amikor veszel egy elsősegély dobozt. Az nem véd a rák ellen, és nem leszel tőle sebész, de be tudod kötni az ujjad, vagy megmérni a lázad. ALAPOK. Mint a mirelit pöci a hűtőben, ha hirtelen kéne egy gyors vacsi.
2023. okt. 16. 21:02
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Az életbiztosítás teljesen rendben van és a tanfolyamokkal sincs baj, bár hasznosat keveset láttam eddig.

Meghatalmazást alkalmilag szívesen adok, ha valamiért szükséges, de nem adnék általánosat akkor se, ha lehetne.

A gps necces. Ha nem azért kell, hogy ellenőrizgesse épp csalom-e, akkor lehet belemennék, de gyűlölöm a féltékenykedést. Utálnám, ha azt érezném, hogy állandóan liheg valaki a nyakamba.

Húgomnak fontos, hogy lásson minket, mert ez a becsípődése. Figyeli a párját, a legjobb barátait, anyukánkat. Engem nem, mert óckodok ettől, de egyre kevésbé zavar a gondolat. Viszont csak azért tudnám elfogadni, mert tudom, hogy nem ellenőrzés a célja, nem kutakodik, csak ellenőrzi, hogy minden rendben

Akkor nyugodt, ha látja, hogy minden rendben velünk. Sok haszna van egyébként, ezt el kell ismernem.

2023. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

GPS.


Érdekes, de közben meg a munkahelyemen engem anyáznak, ha nem jut nekik céges kocsi, céges laptop, céges új ájfon. Pedig tudják, hogy az IT mindent is tud, meg mi is a HR-en. >:)


De gondolom az nem baj, mert az ingyen kocsi/teló, csak ingyen kocsi/teló.


Vagy ti ezeket sem fogadjátok el a munkahelyről?

2023. okt. 16. 21:19
 17/39 anonim ***** válasza:
93%

Fárasztó zsibbasztó hülyeség az egész! Ennek most őszintén mi értelme? Főleg hogy ez a 3. ilyen nem vagyok robot kérdés a mai napra. Elárulom a többi se volt jobb.

Életszerűtlen hülyeségek gyüjteménye.

2023. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
20. Neked kötelező olvasnod és kommentelni? Rendőrként, vagy modiként kell itt lógnod?
2023. okt. 16. 21:26
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

19, eleve nem olyan helyen dolgozom, ahol ilyesmi kell otthonra. Van munkahelyi laptop, a munkahelyemen, amin dolgozom. Mi látnivalójuk lenne szerinted?

Saját autóm van, nincs benne gps bár az gyakran jól jönne egyébként. De, a HR gondolom nem azt lesi, mikor, hol parkol a dolgozó épp és nem kombinál, hogy miért teszi. Az IT-s meg aztán pláne nem. Ellenben, ha az ember párjának fétise a teljes és állandó megfigyelés...

Tehát, a munkahelyi kocsi, laptop, telefon nem egyenlő azzal, mint, hogy a párunk beteg és megfigyel.

Kamerákat se szerelek a lakáson belülre, pedig napi ki tudja hány térfigyelő rögzít. Kb ezzel egyenértékű a te hasonlatod is.

2023. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

Nekem ez is érdekes, hogy többen írjátok, hogy a párod ne figyeljen.


Mármint a PÁROD. Az a személy, akivel bevállalsz olyanokat, mint...30 éves lakáshitel, meg gyerek(ek).?

Na ez kemény. Nem csalod meg,(?) de ne lássa, hogy elindultal-e már a melóból. Viszont ő meg adja a nevét ahhoz, hogy 30 évig BÁRMIKOR megkefélheti a bank, mert neked nem jó albiban vagy anyuéknál.


Na nekem meg ez lenne red flag.

2023. okt. 16. 21:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!