Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért ír neki ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ír neki ilyet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy exszel beszélgetni viszonylag állandó jelleggel normális. (Nem azt mondom, hogy utáljátok egymást és, ha meglátjátok a másikat az utcán forduljatok el és ne is köszönjetek) Abszolút nem erről van szó. Köszönés, szülinapi üzeneteket teljesen oké.


Viszont amikor a párod leírja az exének, akivel 5 év után is tartja a kapcsolatot, hogy ő most hű de mennyire szerelmes belém. Plusz a kisebb-nagyobb fejleményeket, összeköltözés és hasonlók. Egyik üzenetben még azt is láttam, hogy este jó éjszakát is kívánt neki. Tehát ez arra enged következtetni, hogy valóban gyakran beszélnek.



2023. okt. 16. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Barátok gondolom.

Személy szerint én biztos nem maradnék és nem is maradtam barátságban az exeimmel, de el tudom képzelni hogy valakinél ez esetleg működhet.

2023. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Ezt én is szoktam csinálni, pedig férfi vagyok. Én is jóban vagyok pár exemmel, ilyen heti párszor biztos irogatunk egymással, és én direkt szoktam az orra alá dörgölni a sikereimet, hogy legyen egy kis rossz érzés benne, hogy míg ő azóta is csak váltogatja a partnereit, én boldogabb vagyok, mint valaha. Amúgy nem akarunk egymástól semmit, csak jóban maradtunk.
2023. okt. 17. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a pali aki az exeivel írogat azt felejtsd el, tapasztalatból írom.

2-es, te meg egy önértékelési gondokkal küzdő fiúka vagy akinek kell a visszajelzés, mert annyira nincs önbizalmad, hogy az már szánalmas.

Attól érzed magad jobbnak, hogy más orra alá dörgölöd milyen boldog vagy?! Vicc. XD Biztos nagyon boldog lehetsz, ha azon kell erőlködnöd, hogy megmutasd milyen boldog vagy. XD (szétröhögöm rajtad magam. :) )

2023. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!