Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ujrakezdes után jobb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ujrakezdes után jobb a kapcsolatunk akkor miert nem mondja a ferfi hogy szeretlek mint korabban?

Figyelt kérdés
Amhgy is csak nagy ritkan mondtam sosem dobalozott ezzel a szoval. En szerintem nem az a magyarazat h ovatosabb, pont h most jo minden kost lellene mondania, korabban voltak a szarsagok akkor kellett volna ovatosnak lennie ezzel a szoval

2023. okt. 17. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Pedig könnyen lehet ha akkor is óvatos volt ezzel a szóval, és mégis tönkrement a kapcsolatotok (bár nyilván nem ettől), akkor egyfajta rossz ómenként tekint rá. És most méginkább óvatos vele.

Meg azért szakítás után újra összejönni eléggé aknamező, nem? Óvatosnak kell lenni szerintem, hiába a minden mindegy yolo de emellett nagyon súlyos dolgokba is bele lehet tenyerelni, korábbi fájdalmak és traumák. Szerintem mégis inkább csak óvatos. De majd a többi válaszolóval összevethetjük, az enyém csak egy vélemény.

2023. okt. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet óvatos és lehet egyáltalán nem szeret is nyugodtan. Az egy dolog, hogy most minden szebb, de benne van a pakliban hogy kapcsolatfüggő, ragaszkodik, társ nélkül létezni nem tudna és azért nem is gyakran mondta, jelenleg végképp, mert hazudni inkább már nem akar hiszen új fejezetet nyitott veled...
2023. okt. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeret. Hagyd ott minél előbb, vesződjenek vele mások, hátha valaki lesz olyan hülye hogy ráakaszkodhat.
2023. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bitorló37 ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, pl. a királyfik, akiket lehet szeretni, mint ember, függetlenül attól,hogy milyen, egyszerűen csak azért, mert nekem lényegében nem ártott. Ugyan ezen az alapon szerti egy ember a többi embertársát is, akiből alapvetően. mivel nem ismeri, igyekszik a jót feltételezni.És vannak, akiket ha megfeszülsz se tudsz szeretni, de még megbocsátani sem (pedig kellene), és szintén, egyszerűen csak azért, mert ártott. Ennyi:)
2023. okt. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer-kétszer elejtett "szeretlek" nem jelent szerelmet főleg ha jelenleg egyáltalán nem mondja. Ergó csak van veled, de nem szerelmes/nem szeret.
2023. okt. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bitorló37 ***** válasza:
100%
Az igazi szerelem tiszteletre épül. pl. mikor akkor is kihúzod a gyufát a haverodnál, ha 20 év múlva bántod meg a volt barátnőjét. Na, az szerelem volt.:)
2023. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet ez az uj kapcsolat csak a te fejedben jobb. De nyilvan csak o tudja mit erez, kerdezz ra. Mondd neki, hogy tenyleg oszinten mondja el, hogy szerelmes e beled, ne huzzatok egymas idejet...
2023. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csalódott benned,egyértelműen.
2023. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Korábban is csak beetetés miatt mondta, de ez már a második fázis ilyenkor már nem mondja.
2023. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
1 x megkerdeztem visszakerdezett hogy ezt mondani kell? Hat néha nem árt azert szerintem. Vagy ez csak suketeles volt?
2023. nov. 1. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!