Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb lehet a szünet után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lehet a szünet után újrakezdett kapcsolat?

Figyelt kérdés
2és fél éve járok a barátommal hatalmas szerelem volt, de mostanában teljesen elhidegültünk egymástól. Sok a probléma és már nem tudom hogy mit érzek iránta. Nem foglalkoztunk egymással. Megbeszéltük hogy szünetet tartunk, de nem tudom mivel lesz jobb utána. Most hiányzik is meg nem is. Kicsit ürességet érzek inkább. Az a legrosszabb hogy ha iránta ennyi idő után elmúlt a szerelem akkor már nem bízok semmi jóban, mert tényleg ő volt az igazi. Mit gondoltok, ha szünetet tartunk újra visszatérhet a szerelem és lehetünk még boldogok, mert nem akarok mással új kapcsolatot kezdeni ez biztos. Tapasztalatok? 21L/21F
2012. okt. 22. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen. Mikor szünetet tartottunk igazán nem is tudtam eldönteni, hogy a fiú hiányzik igazán vagy az, hogy mindig volt velem valaki, aki szeretget, akivel tölthetem a napjaimat stb stb. Egy kis szünet után újra kezdtük, de akkor sem mentek igazán jól a dolgok köztünk, így hát szakítottunk véglegesen.
2012. okt. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálam is ez a probléma, hogy hiányzik egy kicsit de lehet hogy már nem is ő maga hanem az hogy valaki legyen mellettem. És őszintén szólva nem érzek sok különbséget abban ami most van meg abban amikor együtt vagyunk. Nem tudom mi ilyenkor a jó megoldás mert elveszíteni sem akarom.
2012. okt. 22. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ő is így érez, mármint hiányzol neki, akkor megmenthető talán a dolog, ha nem akkor lemondanék róla... bár tudom, hogy nem könnyű. Ha az előbbi verzió áll fent, akkor a helyedben vázolnám előtte a dolgokat, hogy hányadán álltok, s mit vársz tőle vagy mit tehetnétek az ügy érdekében. Ha azt mondja, hogy ő erre nem képes vagy nem tudja megcsinálni, akkor végleg szakítanék. Ha vele vagy, akkor boldogtalannak érezheted magad, ha elengeded, akkor megadod magadnak az esélyt, hogy boldog lehess újra.
2012. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!