Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy olyan érzésem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy olyan érzésem, hogy a barátom még mindig vissza akarja kapni az exét. Mit csináljak szerintetek? Vagy csak túlreagálom? 18/L

Figyelt kérdés

a barátom 22 éves a műszaki egyetemre jár. fél éve vagyunk együtt.

Eddig sok futó kalandja volt és egy komoly kapcsolata, 2 éve az egyik mostani csoporttársával.

Nagyon szép lány az tény, és én eléggé féltékeny vagyok, mert:

ha veszekszünk a barátommal, rögtön megosztja az exével...

sokat járnak együtt bulizni, iszogatni és mivel csoporttársak minden nap találkoznak.

Ez még nem lenne baj, de a barátom állandóan dicséri, hogy: a Fruzsi milyen szexi volt múltkor abban a ruhában, a Fruzsinak milyen jó alakja van, milyen formás a feneke ( én sajnos 2 évig anorexiás voltam így az 50 kg- mal még mindig sovány vagyok), milyen okos, ez meg az történt vele stb.. ez nekem azért fáj mert szinte biztos vagyok benne, hogy szebbnek látja őt mint engem.. Amikor felhoztam ezt a témát lehülyézett és azt mondta, hogy csak jó barátok.. de pl. engem nem dicsérget ennyiszer. maximum szex közben.. amikor egyszer dühös lettem és azt mondtam: miért nem a Fruzsival jársz helyettem?! erre azt válaszolta, hogy mert én bevállalósabb vagyok, és mert én szeretem...


2015. nov. 15. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Pótlék vagy, nem szeret ő téged, mindegy, hogy Fruzsi van, vagy nincs - te egy guminő vagy neki, csak nem kell felfújni, meg kimosni se.
2015. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tahó dolog az aktuális partnernek az exet dicsérgetni, és nem szerencsés a volt partnerrel kapcsolatot tartani. Szerintem ejtsd a fickót!
2015. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Saját véleményem szerint csak azért jött össze veled, hogy megpróbálja őt féltékennyé tenni.

Amennyiben pedig meg is mondta, hogy csak a szex miatt jár veled nem tudom mi a kérdés.

2015. nov. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na igen a hájmánia:( Szerintem engedd el:(
2015. nov. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!