Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátom nem akarja, hogy vele menjek bulizni?

Figyelt kérdés

Egész nap alig látjuk egymást, reggel ő már pattan fel az ágyból és rohan ilyen-olyan ürüggyel valamelyik haverjához, mert ennek meg annak szívességet tesz és megy.


Már a napját sem tudom annak, hogy mikor volt az amikor én is mentem volna vele bulizni, mert állandóan a haverjaival jár, vagy munkatársaival vagy épp koncertre megy vagy kitudja.


Mondtam neki hogy szeretnék menni én is, mert szeretnék kicsit kimozdulni. Erre elkezd hisztizni, hogy nemáár meg még másnap is sóhajtozik meg tiszta idegbeteg, puffog, csapkod, minden baja van, azért mert menni akarok velük... Mert én őt tökre lehúzom bent meg őt idegesíti ha ott vagyok én is, különben is, maradjak csak itthon...


Nem tudom mit csináljak, de már tiszta ideges vagyok én is, nagyon rosszul esik ez... Sajnos nincs kivel elmennem, mert nincsenek barátnőim...


2016. ápr. 23. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl szakíts ezzel a tuskó paraszttal...
2016. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy minek van veled ha csak idegesíted? Aztán magadtól is megkérdezheted, hogy miért vagy olyan emberrel akit csak idegesíteni tudsz.
2016. ápr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első lépésben szabadulj meg ettől a tuskótól, aki időt sem akar veled tölteni, ráadásul ilyen formában a képedbe is vágja. Ez nem társ, ez egy lelki kolonc.


Másrészt próbálj meg saját baráti társaságra szert tenni, iskola/munkatársak felé nyitni, akár hobbival kapcsolatos fórumon.


Sok sikert!

2016. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán gondold végig, az segít. Ha szeretne, akkor veled szeretné tölteni az idejét, veled osztaná meg az élményeit, igényelné a közelséged. Azért ráz le mindig, mert nem becsül semmire, nem szeret, nem kötődik hozzád se lelkileg, se szellemileg. Csak guminőnek használ a testi igényei kielégítésere, mert így egyszerűbb, mint időnként felszedni valakit, a köztes időben meg koplalni. Bocs, hogy keményen fogalmaztam, de ezt kár becsomagolni. Ez nem téged minősít, hanem őt. Hagyd el a francba mielőbb, és ne hagyd, hogy újra kidumálja magát. Tudom, hogy ragaszkodnál hozzá, mert vágysz a szeretetre, de ezt nem tőle fogod megkapni, ne csapd be magad.
2016. ápr. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!