Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy nem szeretnék bántásokat kapni, negatív véleményt is kérlek, hogy bántó szavak nélkül írjatok! Köszönöm.

Nos, az a helyzet, hogy nem tudom eldönteni, hogy ezt túlreagálom-e, vagy más is kiakadna, ha megtudná ezt. A párom nemrég hazavitte az egyik lány kollegáját éjjel, mert ÚTBA ESETT. Szép lányról van szó, de teljesen az ellentétem. Nem hátra ült, hanem oda, ahova azt mondta csak én ülhetek. Ő ajánlotta fel, elmondása szerint azért, hogy ne egyedül kelljen vinnie a műszakot. Nekem ez nagyon rosszul esett, hiszen házig vitte és először el se mondta. Össze vagyok zavarodva, de hülyén is érzem magam, hogy azt gondolom van valami ezzel a lánnyal.


2023. okt. 18. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%

Elsőnek azt kérdezném hogy adott e a párod okot arra, hogy ne bízz benne?

A második kérdésem hogy miért nincs önbizalmad?


Nem hátra ült, hanem oda, ahova azt mondta csak én ülhetek.

Ezt úgye te sem gondolod komolyan?


Nőként rengeteg férfi kocsijában ültem már, hidd el egyik sem azért vitt el valahova, mert le akart feküdni velem.

2023. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem túlreagálod, nincs ebben semmi. Rendes volt a párod, hogy ezt megtette. Szerintem bunkóság lett volna nem így tenni. Én nem csinálbék belőle ügyet a helyedben, fel sem merülne. A párod helyében már lehet nagyon megsértődnék, hogy nem bízol benne.


Mintha amúgy lett volna pont erről kérdés

2023. okt. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Egyértelműen túlreagálod, de a kérdés hogy miért nem bízol benne? Azért egy autó nem úgy működik, hogy egy ülésre csak egy ember ülhet. Mellesleg (gondolom anyósülés) elég röhejesen nézne ki ha 2-en ülnek a kocsiban a kollégát meg hátra ülteti mint egy gyereket. Nyilván ha már 3-an vannak az más.
2023. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván azért kéred a negatív kommentek mellőzését, mert érzed, hogy ez így elég gáz. Van a bizalmatlanságodnak valami nyomós oka?

Mert én pl. nem kérdezném meg ilyen esetben, hogy hova ült a lány. Nyilván előre, hiszen lásd be, nevetséges lenne komolyan venni, hogy soha senki más nem ült oda.

Én nem kattognék ilyen eseten. De nekem nincs is okom aggodalomra. Úgyhogy a kérdés az, a te párod adott okot a féltékenykedésre, vagy csak neked van önbizalomhiányod?

2023. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

4#

Önbizalomhiány biztosan van, ez látszik az íráson is.

2023. okt. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Hogy lehetsz ilyen egy gyerekes, önbizalomhiányos hisztérika?
2023. okt. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

En azon lennek kiakadva, hogy ejjel nem vitte volna el a kolleganojet.

Meg akkor is ha nem esik utba, ejszaka, egyedul veszelyes lehet egy nonek.

2023. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hatos, örülnék, ha nem bántanád azt, aki már alapól rosszul erzi magát és direkt kérte, hogy ne írj bántást.
2023. okt. 18. 14:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként borderline személyiségzavarral küzdök, gyerekkorom óta problémáim vannak a bozalommal és eléggé szenvedek ettől. Ő egy álompasi, semmi okot nem ad rá. Az a helyzet, hogy már magam sem ismerem fel, ha téveszmém van a hűtlenséggel kapcsolatban. A legelső barátom megcsalt, ez is közrejátszik. Ő nagyon türelmes és elfogadó velem, tisztában van vele, hogy nem teljesen vagyok okés lelkileg. Nagyon szeretjük egymást.
2023. okt. 18. 14:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Érzem, hogy túlreagálom, igen, vannak gyerekes megnyilvánulásaim. A legtöbbetek normális valaszt írt, de azért vannak akiknél néznék egy szövegértés tesztet...
2023. okt. 18. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!