Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a szeretőm akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a szeretőm akar lenni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több mint fél évig voltunk együtt a barátommal távkapcsolatba.Most szakított,de aztmondta Ő még szeretne eljárni hozzám,néha...de emellett nem szólhatok, ha neki otthon is van vkije!!nemtudom, hogy menjek e bele, mivel ő azért szakított, mert csalódott bennem h túl gyerekes vagyok.Ha még1X eljön akkor talán bizonyíthatok neki, és minden mehet a régi kerékvágás szerint.A szívem aztmondja menjek bele, de az eszem ellenzi.Szerintetek?
2008. jan. 7. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj de ez nagyon átlátszó!!!

ha szakított veled akk maradjatok barátok vagy inkább ne beszéljetek ne legyél "másodlagos csaj" neki.

most komolyan bele mennél abba hogy rajtad kívül még egy lánnyal együtt legyen?(aki ráadásul ott lakik a özelében és valószínüleg nem is tudna rólad)

jó lenne ha eldöntené hogy veled akar e lenni vagy azzal a lánnyal mert így nem igazságos!!(és ez még a legenyhébb kifejezés)

ne hagyd hogy két vasat tartson a tűzben!!!

sztem semmiképpen ne adj neki esélyt

ő egy hűtlen alak akiben nem lehet megbízni

ha összejönnél vele így akkor lehet hogy néhány hét múlva iderülne hogy 5-6barátnője is van

ezt akarod??

jobbat is érdemelsz

ő meg nem érdemel meg téged

de sztem a barátnőjét sem....

szia!remélem segítettem és nem mész bele a dologba

2008. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval. És ne haragudj azért amit most írni fogok, de naiv vagy kicsit. Azt ne hidd, hogy ha bizonyítasz neki, akkor majd minden mehet tovább és csak Te leszel neki. Mert lehet megígéri majd, de egy olyan pasi aki kijelenti, hogy szakítotok, és új kapcsolatokat létesít, de közben mégis akar téged, az a későbbiekben nem lesz hozzád hűséges!! Legfeljebb azt mondja csak, hogy te vagy neki és senki más, de ezt meg ennek a srácnak én már nem tudnám elhinni!

Keress mást, jobba érdemelsz!

2008. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem értem az embereket, micsoda gusztustalan!

téged egy beföttként akar megtartani aki ha nem ér rá az ottani csaja levesz a polcról és csemegézik utána visszarak hogy elleszel még!

Nehogy engedd magad, mindent vagy semmit!

Mit képzel magáról?Ő a gyerekes amiért dönteni se tud, nem te!

Én a helyedben jól megszívatnám, elhúznám a mézes madzagot utána kidobnám mint macskát...Tudod kivel játsszon!

Mit bizonyítanál?Ha jó hangulatban van maradhatsz és tart még melletted vagy 4-5-öt akinek ugynez a duma?

Legyen benned büszkeség és mondj nemet, ne hagyd magad kihasználni!

2008. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ezek után szóba se állj az exxel. Nem érdemli meg. Majd találsz 1 jobb pasit, aki nemcsak másodhegedűsnek akar téged.

2008. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az eszedre hallgass! Hiszen te is érzed, erre a pasira nem építhetsz. Gondolj bele mi történi, ha pl. védekezés ellenére is babás maradsz? El tudod erről a fiúról képzelni, hogy jó apja lenne a gyereketeknek, mikor már most egész háremet tart??? nekem egy ilyen megbízhatatlan pasi akkor se kellene, ha utánam dobnák. De persze a te életedről magad döntessz.
2008. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!