Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakaított velem 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakaított velem 2 hete. Azóta minden este felhív, órákat beszélgetünk. Tegnap bevallotta, hogy péntek óta van vkije, ezt msn-en mondta. Este újból felhívott, és azt mondta, h nem felejtett el engem és nem is fog soha! Most akkor mivan?

Figyelt kérdés
2008. jan. 7. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg hiányzol neki és a másik lány azért "kell" neki hogy elfelejtsen téged.ha ez így van akk kérdezz rá hogy mit is akar!ha te is szereted még akk adjatok még1 esélyt egymásnak!!!soxerencsét

pussz

2008. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
na igen amit az előző válaszadó irt az oké de akkor felmerül a kérdés miért szakitott és miért is kezdett bele egy uj kapcsiba
2008. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

látod, ez egy jó kérdés???

vagy első verió hát... most egyátalán nem tudom /mi van?/

a második szeret még eléggé:D

2008. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy fokozatosan tud leválni rólad, s ezért nem szakította meg a kapcsolatot. Gondolom fáj most neked, hogy talált valaki mást. Én biztos nem tudnék beszélni vele ezek után, megszakítanám vele a kapcsolatot. S ha hetek után vissza akarna jönni, h mégis engem szeret, akkor visszafogadnám.
2008. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

miért szakitott ezt elmondta?

-igazából lehet, csak taktikázik veled, hogy megtudja mennyire szereted, ami nem szép dolog../nem biztos/de a jelek erre mutatnak

-ha csak msn-en mondta el, hm nem látod az arcát, igy nem tudod eldönteni, hogy igaz-e

-ha igaz lett volna, akkor nem hiv fel még aznap este, hogy nem felejtett el,

-szerintem játszik veled egy kicsit..ami nem szép

mi van most? a lényeg, hogy te mit érzel és akarsz!!

ne ő rángasson téged dróton, hogy most akkor ma szeretlek, holnap már nem kellesz, döntsd el mit akarsz és közöld vele!!

2008. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!