Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha férfiként odafigyelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha férfiként odafigyelek a nőre, és kimutatom a szeretetem? Vagy valamit rosszul csináltam?

Figyelt kérdés

Teljesen komoly a kérdés.

24 éves vagyok, kissé lemaradt szociális élettel, most vetettem bele magam a párkeresés rejtelmeibe, eddig sose volt senkim. Udvaroltam egy lánynak úgy két hónapon keresztül, igazándiból tök flottul ment minden, voltak lelki sebei, próbáltam azokon is segíteni, és többször is mondta, hogy minden tekintetben szüksége van rám, és szeret.

Én meg adtam magam, gyakorlatilag neki köszönhetően egy olyan oldalam ismertem meg, amiről nem is tudtam hogy létezik. Rengetegszer küldtem valami aranyos üzenetet, csokit vettem neki, random megöleltem mikor együtt voltunk valahol, viszont egy idő után elkezdett velem passzívan viselkedni, és végül egy hét huzavona után azt mondta hogy nem érzi úgy hogy jó lennék számára. Sose veszekedtem vele, mindig a kedvében jártam, és éreztettem vele hogy borzasztóan örülök annak hogy létezik.

Szóval, ezt így nem kéne? Szerettem számára kimutatni az érzéseimet, viszont ő az utóbbi időben ezeket nem viszonozta és ez borzasztó rosszul esett.

24/F.


2023. okt. 22. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Az igazság az, hogy rengeteg fiú így kezdi az első kapcsolatával, szóval veled sincs ez másképp, nincs semmi gond veled, csak veled később történt meg, mert később kezdted. Viszont nem a kedvességgel van a baj, ha van jó önreflexiód, rá fogsz tudni mi az amiben változtatnod kell magadon, és szépen egy főnyeremény lehetsz majd a lányoknak idővel, de csak akkor, ha bele fekteted a kemény munkát is saját magad fejlesztésébe, és jó az önismereted.
2023. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
A nők az izgalmat szeretik, ha úgy érzik, hogy semmit nem kell tenniük a másikért, mert az akkor is odavan értük, akkor a dolog unalmassá válik. Mindenképpen kedvesnek kell lenni hozzájuk, de éreztetni kell, hogy egyébként azt csinálnak, amit akarnak. Ettől elbizonytalanodnak és a biztos pont mégis csak a szalmaszál marad.
2023. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem ez a baj, hanem az, hogy hagytad, hogy lelki szemetest csináljon belőled a csaj. Ezt nem sértésként írom, sajnos én is többször beleestem ebbe a csapdába. Azt hittem, hogy ha meghallgatom valakinek a kínjait, akkor értékesebb és vonzóbb leszek a szemében, de nem. Ilyenkor mindig csak kihasználnak, hülyítenek, mindenfélét hazudnak neked, csak azért, hogy maguk mellett tarthassanak. Mert kell nekik egy lelki szemetes, csak ezért vagy nekik "fontos". Legközelebb ne próbálj segíteni senkin, nem vagy köteles, nem tartozol nekik semmivel, ők sem segítenek neked.
2023. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy, ezek pozitív dolgok (ha nem viszed túlzásba és nem leszel túl ragadós, hagysz a másiknak is teret). A probléma ott volt, hogy valószínűleg ez a lány nem téged akart, csak jól esett neki a figyelem, de nem téged szeretett, csak azt az érzést, amit adtál. Ezt kell megtanulnod felismerni és találni valakit, aki viszonozza is, amit te tudsz adni, nem csak elvesz és lelki szemetesnek használ.
2023. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"voltak lelki sebei, próbáltam azokon is segíteni, és többször is mondta, hogy minden tekintetben szüksége van rám, és szeret."


Összegezve, nem hibáztál, mert normál esetben, ha valakivel ilyen figyelmes, kedves vagy, akkor az nagyon jó, becsülnivaló. De viszont itt ebben az esetben inkább azt látom, hogy kihasznált, mert lelkileg szrul volt az illető, és ahogy jobban lett, úgy dobott el, mert már nem volt rád szüksége.

Mindig nézd meg, hogy nem csak arra megy ki a játék, hogy egotuningot adj a másiknak, mindig csak te adsz és adsz, hanem kölcsönös adok-kapok kialakítására törekedj.

2023. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Fú, most hogy olvasom miket írtok, és rettentően szarul érzem magam. Nem azért mert érzelmes vagyok, hanem tényleg azért mert egy sebtapasz voltam a lánynak. Nekem egyébként borzasztóan hiányzott az, hogy adtam neki egy puszit, de ő nem viszonozta, mondtam neki a vége felé hogy szeretem, de ő csak annyit mondott hogy "hasonlóan érzek", soha nem köszönte meg azokat a dolgokat, amiket tettem érte, viszont én meg úgy voltam vele hogy én vagyok a férfi, nekem ezeket a dolgokat bírni kell, hogy ha nem viszonozza a lány, akkor sem illik kimutatni. Tévedtem egy hatalmasat.

Teret mindenképp hagytam neki, az elején mondta is hogy volt egy olyan párkapcsolata aki a saját fiu unokatestvérétől eltiltotta volna, mert féltékeny volt. Én meg hülyét kaptam, hogy az olyan embereknek hogy lehet bárkijük is, akik így viselkednek?

Mindegy, tanulópénz, a következőnek már más szemlélettel fogok nekilendülni.

2023. okt. 22. 12:24
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mindegy, tanulópénz, a következőnek már más szemlélettel fogok nekilendülni."


Kérdező ez a beszéd. Te nagyon jó ember vagy, nem hibáztál semmiben. Mindig figyelj a jelekre és a megérzéseidre. Ha valakinél azt érzed, hogy egyoldalú a kapcsolat, akkor azt nem hiába érzed. Láthatod, hogy itt is végig érezted valami nem stimmel, mert csak te adtál, neked pedig nem adtak. Nem szabad ilyen egyoldalú kaocsolódásban részt venni.

Nem te veszítettél, hanem ő, ezt tartsd észbe.

2023. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"én vagyok a férfi, nekem ezeket a dolgokat bírni kell, hogy ha nem viszonozza a lány, akkor sem illik kimutatni." Na ez az, amivel a társadalom és a nők igyekeznek teletömni a férfiak fejét. Hogy nekünk KÖTELESSÉGÜNK mindent eltűrni és mindent szó nélkül eltűrni, csak azért, mert mi férfiak vagyunk. Nem, senkinek sem kötelessége eltűrni semmit. Neked is jogod van kulturáltan elmondani a véleményedet, jogod van felszólalni az ellen, ami miatt neheztelsz. Persze sokan fogják azt mondani, hogy "ez hiszti", vagy hogy "nincs igazad, hiszen én nem bántottalak meg", vagyis igyekezni fognak mártírként beállítani magukat, és még benned akarnak majd rossz érzéseket kelteni, mintha te lennél a hibás. Ha valaki nem adja neked vissza azt, amit te adsz nekik, akkor hagyd őket a francba. Persze mivel vágynál a szeretetre, az elfogadásra, sok manipulatív ember pont csak annyit fog neked csepegtetni, hogy magához láncoljon, és elhitesse veled, hogy értékel, miközben csak kihasznál. Ha legközelebb ilyen helyzetbe futsz bele, nyugodtan mondd meg az illetőnek, hogy úgy érzed, tőle nem azt kapod vissza, mint amit te adsz neki, úgyhogy a részedről itt vége.
2023. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"én meg úgy voltam vele hogy én vagyok a férfi, nekem ezeket a dolgokat bírni kell, hogy ha nem viszonozza a lány, akkor sem illik kimutatni."


Igen ez nekem is szemet szúrt, ez a mondat.

Nem szabad elnyomni az érzéseinket. Kérdező, az a lényeg, hogy a SAJÁT valóságunkat elismerjük.


"mondtam neki a vége felé hogy szeretem, de ő csak annyit mondott hogy "hasonlóan érzek"


És látod itt van az, hogy elismerni az érzéseinket.

Azt mondja a szája, hogy "hasonlóan érzek", látod itt is a szóhasználat, ki se tudta mondani, hogy szeret téged. A másik dolog meg az, hogy a tettei meg nem ezt sugallták.

Az emberek olykor megpróbálják manipulálni a másik embert, de ez ellen lehet védekezni, ha figyelünk a belső hangunkra.

2023. okt. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Elmondani nem tudom, hogy itt a GYK-n a különfélébbnél különfélébb kérdések alatti idióta kommentek után milyen pozitívat csalódtam az itteni kommentszekción. A legnagyobb királyok vagytok, bárkik, bárhol is legyetek! <3

Most valahogy rá kell gyúrnom arra hogy ne legyen nekem nagyon idegen a társkeresőzés. Ezzel a lánnyal is teljesen véletlenül találkoztam személyesen, aztán utólag bejelöltem Facen, úgy indult meg valami. De nekem még ez, hogy leszólítsak valakit, vagy jobbra meg balra húzzak embereket, borzasztóan parázok. Mindegy, valami lesz, nem szomorkodok semmin. :)

2023. okt. 22. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!