Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hol lehet ismerkedni olyan...

Hol lehet ismerkedni olyan lányokkal, akik az első kapcsolatukat keresik, ráadásul eléggé szépek is ?

Figyelt kérdés

Nekem olyan ötletem van, hogy sokféle társkeresőre regisztrálnék és odaírnám, hogy olyan lányt keresek, aki az első kapcsolatát keresi, ugyanis én is. Aztán további részleteket is leírnék, hogy milyen színű legyen a szeme, haja, testalkata, leírnám, hogy mit szoktam csinálni és milyen szabadidős tevékenységek érdekelnek.


(Nekem tetszenek a vékony lányok, csak nem az olyanok, akik főleg nyáron a lábukhoz tapadó lyukas és kinőtt farmernadrágban vannak és zokni nélkül a gyenge minőségű olcsó tornacipőben.)

(Ezt se ártana tisztázni velük.)


Leginkább a szőke (eredeti, nem festett) hajú, kék szemű lányok tetszenek.

Keressek orosz társkeresőt és beszélgessek angolul ?



2022. jan. 8. 22:08
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Szerintem azok sem állnának veled szóba, ne haragudj.
2022. jan. 8. 22:43
 2/22 anonim válasza:
Jézusom, én nem tartom magam szép lánynak, de ez még nálam is gáz :D
2022. jan. 8. 23:17
 3/22 anonim válasza:
Itt toporzékolnak és már alíg várták, hogy valaki ide írjon egy ilyen kérdést! Most megnézheted magad, hogy a több ezer megkeresésre válaszolni tudj!
2022. jan. 8. 23:24
 4/22 A kérdező kommentje:
Szégyelheti magát mind a három válaszadó.
2022. jan. 9. 00:05
 5/22 A kérdező kommentje:
Aki nem akar segíteni az ne válaszoljon.
2022. jan. 9. 00:07
 6/22 A kérdező kommentje:
Mi abban a gáz, hogy valaki az első kapcsolatát keresi.
2022. jan. 9. 00:09
 7/22 A kérdező kommentje:
Miért kell velem úgy beszélni, hogy elmenjen az életkedvem.
2022. jan. 9. 00:11
 8/22 anonim válasza:
Kicsit nagyok az elvárások haver.. Ez nem valami online gf kreátor, hogy minden paramétert beállítász, és kidob valamit magából a gép. De majd rájössz hogy ennél mennyivel fontosabb szempontok is vannak.
2022. jan. 9. 00:51
 9/22 anonim válasza:

autista társkereső szerintem nincs..


Mondjuk manapság kb semmilyen sincs :D

2022. jan. 9. 01:15
 10/22 anonim válasza:

Ne add fel! A gúnyolódókkal, ne is törődj!

Nekik elsősorban magukkal van bajuk!

2022. jan. 9. 10:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!