Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerek vállalásra, rá lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek vállalásra, rá lehet beszélni, akinek véget ért a gyerek szülés, vagy aki nem akar szülni a háborúba, vagy a rossz gazdasági helyzet miatt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 20:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén inkább.
2023. okt. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%

Vannak akiket a csok rá beszélt de azok általában C típusú szörnyeket spawnolnak. Ott sem túl sokat.


Alapjáraton egy nőt nem lehet rá venni a gyerek vállalásra.

2023. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltak már azok az idők, amikor bárkit bele lehetett zsarolni ilyesmibe.
2023. okt. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek? Ez az ő döntése. Még ha a rá nehezedő társadalmi nyomás és a környezete elvárásai rá is veszik a gyerekvállalásra, szerinted nem fogja rövid időn belül megbánni? Az pedig a gyereknek sem jó, hogy olyan szülővel nő fel, aki csak kényszerből vállalta őt.
2023. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Miért akarnál egy olyan partnerrel gyereket, aki nem akar?


Szerinted feleõssgteljes anya lesz, vagy a te nyakadra marad a baba?



Mert ilyen is van ám.

Ha te nagyon akarsz babázni, megoldható ez normális módon is, nem kell egy másik embert belerángatni.



Vagy ez a fétised, hogy direkt olyan nõket akarsz teherbe ejteni, akik nem akarnak gyereket? Mert ez baromi beteg dolog, ez szerintem a nemi erõszakkal egy polcon van. Ez esetben szégyelld magad.

2023. okt. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
miért akarsz rosszat a gyerekednek?
2023. okt. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

És miért akarsz rosszat a nőknek? Az a cél, hogy keresel valami sikeres, független nőt, és jól leigázod mert ettől érzed magad f@sza gyereknek?


Ezek az incelek egyre retardáltabbak.

2023. okt. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%

Mit jelent az, hogy véget ért a gyerekszülés?


A háború meg a többi valójában csak kifogás.

A gyermekvállalásra egyetlen jó indok van: csak. Ebben a pszichológusok egyetértenek.

Deee a gyermekvállalás mellőzésére is jó ez az indok és nem kell ennél több. Kár ráfogni pl a háborúra, mert az azt jelentené, hogy a háború végén már vígan akarna gyereket... pedig vszeg nem.


Rábeszlni senkit nem érdemes, nem szabad. A gyerek issza meg a levét a végén, nem is kicsit. Senki nem akar úgy felnőni, hogy nem akarta őt valamelyik szülője.

2023. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
99%
Ha rákell beszélni rég rossz.
2023. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
Engem rá lehetett...Pontosabban, parom akart, én meg mondtam, majd ha megkeresed rá a pénzt. (Saját ház, 2 autó, megfelelő havi bevétel) Na akkor ossze szedte magát és igy mar belementem, de normalis nő nem szül a semmire
2023. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!