Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjemet már nem érdekli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemet már nem érdekli a szex, nekem viszont hiányzik. Mit tegyek, hogy változzon a helyzet?

Figyelt kérdés

18 éve vagyunk együtt és van 3 gyermekünk is. Soha nem volt túl nagyétkű a szex terén, de legalább volt kedve hozzá. Az utóbbi években viszont semmi, szó szerint semmi igénye nincs rá.

Ha felhozom neki, akkor mintha nem is értené, hogy mi a bajom, hiszen nem is olyan rég voltunk együtt. Mikor elmondom neki, hogy mikor, akkor meg kiakad, hogy miért a dátumokon rugózok, ha nincs kedve, hát nincs...

Már ötletem sincs hogy mit tehetnék.


2023. aug. 29. 22:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Irj rám!
2023. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%

Miét kell együtt maradnod vele? Nem gondolsz arra, hogy megszakítod ezt a mocsarat és új életet kezdesz?


Persze, kereshetsz szeretőt is, de engem mindig jobban érdekel az előbbi, meg jobban is szimpatizálok az egyensséggel...

2023. aug. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%

2 választásod van:

- Válás. Kérdés az, hogy feldobnád e a családot, szerelmes vagy és csak a szex hiányzik. Ezek alapján mérlegelhetsz.

- Szerető. Tudom, ezen itt sokan kiakadnak, de ilyen helyzetben szerintem megfelelően diszkréten rendben van.

2023. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én 42, ő 44 éves. Szeretőt nem akarok, a lelkiismeretem nem is engedné. Szeretem a férjemet és ezt leszámítva jó a házasságunk, apának is jó.
2023. aug. 29. 22:47
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
Vezess be új dolgokat: lábmunka, lábfétises téma érdekel? Domina szerep? Ilyenek általában nyerők szoktak lenni.
2023. aug. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
Tipp: testápoló, és tetőtől talpig bekenni, simogatni, masszírozni is, de gyengéden és lassan. De lehet kérni ezt fordítva is, és ha jól csinálja, akkor legalább ha szex nem is volt, de együtt voltatok, és ez is már félsiker. Esetleg ha van fürdőkád fürödhettek együtt is pl.
2023. aug. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

Leülsz, megbeszéled vele.

Ha nincs kedve, legalább oorálisan elégítsen ki.

2023. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy válsz...
2023. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Szerzel műfaszt, és férdjed mellett csináld.

Hátha észreveszi, hogy mennyi igényed van

2023. aug. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
68%

#4

Olyan furcsa olvasni a sorokat , mert én is pont ebben a helyzetben vagyok. (Kor/gyerekek száma...hasonló)

S hasonló érzésekkel kételyekkel eszem magamat már hónapok/évek óta.

"Soha nem volt túl nagyétkű a szex terén, de legalább volt kedve hozzá." :-) dettó , én mindig abban reménykedtem az elején hogy nem baj ha nincs akkora étvágya , de majd összecsiszolodunk és alakulni fog. De sose gondoltam volna hogy ez csak kevesebb lesz.

Nálunk aztán jöttek a gyerekek és a jöttek a szünetek , ezt természetessen megértettem hiszen a gyerekeinket hordozta és nem lehettem annyira önző hogy az egészségüket kockáztassam, majd a gyerekágyi pohenés... és ha számolgatok akkor röpülnek az évek.

S az egészben az az legrosszabb hogy sokáig magamat hibáztattam hogy biztos bennem van a hiba.Az ember egoját alapossan megtudja tépázni a sorozatos visszautasítás, lassan az embernek már kezdeményezni se van kedve . Egy darabig gondolkodtam a megcsaláson , de olyan méltatlannak érezném, azt gondolom hogy többek vagyuk puszta vágynál. De mégis hiányzik az intimitás.


Nekem is lenne egy kérdésem . Miért van , hogy kb ezeket elmondom a feleségemnek. S Ő csak hallgat Megkérdezem hogy mi a baj, s csak hallgat. Kérdezem a vágyairól , igényeiről , fantáziákról.. és csak hallagt. De ha nem hallgat akkor mindenféle régi sérelmeket sorol ami meg csak kifogás és kifogás.

2023. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!