Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerek vállalásra, rá lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek vállalásra, rá lehet beszélni, akinek véget ért a gyerek szülés, vagy aki nem akar szülni a háborúba, vagy a rossz gazdasági helyzet miatt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 24. 20:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

40 feletti nő vagyok- nekem pl már “véget ért a gyerekszülés”- biológiailag valószínűleg képes lennék még, de már én magam nem tartanám sem normálisnak, sem ésszerűnek, sem egészségesnek, sem NAGY kockázat nélkülinek a(z újjabb) szülést.

Nekem ez az időszak már a múlté és így van ez jó.

Nincs az a rábeszélés, pénz, hatalom, kényszerítés vagy bármi, aminek hatására ezen változtatnék (az erőszak sem… ).

Ha ebben az értelemben gondoltad a “véget ért”-et, akkor egy ilyen, a termékenységi időszakának az utolsó szakaszában lévő nőt rávenni: na az aztán nagy felelőtlenség és talán - a leendő anyára, születendő gyerek egészségére és kockázataira is gondolva- eszetlenség is lenne.


A NEM az bizony NEM normáliséknál, aki meg nem az, azt meg kár trükkösen szaporítani :)

2023. okt. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
10es, hátazigen bazeg:D
2023. okt. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

#12

Igen, micsoda szemet nők vannak, hogy nem hajlandóak a nyomorba szülni! Ugye? Felháborito! Na de! Egyenlőseg van!! Hord ki te a gyereket, szülj te, maradj otthon TE szülés után! Szigoruan a esélyegyenlőség jegyeben!

2023. okt. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%
Rá lehet beszélnia a férfit. Kovetkezményei lehetnek ezek után: alkoholizmua,dühkezelési problémák, tràgàr beszéd 0-24be, oda csap néha az asszonynal, megcsalja.
2023. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%

13, done.

A gyerek nem pénzt eszik.

Persze kell az anyagi biztonság - gyerektől függetlenül - és tény, hogy a gyerekkel valamelyest megnőnek a költségek, de nem kell úgy tenni, mintha egy átlag keresetű családot ez a tönk szélére sodorna.

Persze, nem árt okosan cisnálni. Van itt az oldalon valaki aki arról prédikált, hgoy csak a pelenka havi 200.000 forintba kerül az elején. Na, az ilyennek pl nincs az az életkörülmény, ami megfelelne a gyerekvállalásra. Persze nagyobb a valószínűsége annak, hogy az ilyen igazából amúgy sem akar gyereket.

2023. okt. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%

15

Nem. De havi 800-1M akkor is kell. Mert ház.kell, (ami nyilván hitelel van, tehát azt fizetni kell) autó kell, mert valamivel el kell járni dolgozni, magánbölcsi, magánovi, magániskola, magan eü. (Btw: Csak a szulesbterhesgondozas volt 1.5M) mert az allami szolgaltatasok semmit sem érnek. Naugye, hogy kell a pénz...Es nem, tenyleg nem pénzt eszik, hanem a pénzen vásárolom meg azt, amit megeszik!

2023. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
76%

16

Nem muszáj autóval járni, ha nem a halál derekán élsz.

A magánoktatást értem, bár azért attól még, hogy vlami fizetős, nem feltétlen lesz jobb, érdemes utánanézni rendesen.

Magánsülés kijön egy millából is terhesgondozással együtt (idei adat).


Igen, nálunk is megvan a havi 800-1m bevétel, de ebből a gyerekprojekt mellett is félretettünk 3-400ezret, szóval ha azt nézed, valójában megteszi 5-600 is összbevételként. Úgy, hogy minden magán. Oké, kocsi nincs, mert Budapesten élünk, oda tök fölösleges.

2023. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
86%

10# És normális nő szül egy pénzes pasasnak, aki lehet hogy holnap kihúz alóla mindent?

Szerintem az a normális, ha mindkét fél megdolgozik az anyagi háttérért és egyedül is megállná a helyét a gyerekével. Régen rossz, ha valakit pénzzel rá lehet beszélni a gyerekvállalásra.

2023. okt. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Csak osztani tudom a többiek véleményét.

Az már rég nem jó, ha egy nőt rá kell beszélni a gyerekvállalásra, mert ha a háta közepére sem kívánja az egészet, de mégis belemegy, annak csak a gyerek issza meg a levét.

Borzasztó lehet egy olyan anya mellett felnőni, aki csak kényszerből, beleegyezésből vállalt gyereket.

2023. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
3%
16. Mindenbol magan ? Paranpid skizofren vagy talan ?
2023. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!