Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarok szabadulni ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok szabadulni ettől az érzéstől! Ki akarom törölni Őt az emlékeimből! De ha az álmaimból sem tudom? Akkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egyszerűen a kapcsolatunkban kivetnivaló nem volt, de Ő utál már. Hónapok óta próbálom visszahódítani, de ellenkezik, folyamatosan. Voltak időszakok, amikor komolyan el akartam felejteni, teljes erőbedobással, és nem kerestem, de mindig álmodok vele. És nem tudok egy napot sem kihagyni az álmok nélkül. Nem hatja meg semmi, abszolút kőszívű. Csak az számít neki, hogy ő jól érezze magát. És én meg zavarom. El akarom felejteni őszintén, de nem tudom. Ha álmodok vele, akkor képtelenség. Komolyan mondom, azon gondolkodom, hogy nyírjam-e ki magam, nem azért, mert nem lehet az enyém, hanem azért, mert "nem hagy nyugodni", mindig előjön az álmaimban, mindenhol!

Én sok lányt szerettem már igazán, sokkal nem jött össze semmi, mindegyiken túlléptem, de rajta nem megy. És ez már több, mint idegesítő, vagy kínzó. Más lánnyal próbáltam elfeledtetni, nem ment. Próbáltam nagyon lefoglalni magam, nem ment. Semmi nem megy. Előbb-utóbb mindig megkeresem, mert ez van. De én nem akarom, hogy egész életemben ez legyen.


2010. jan. 1. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Haver, adj időt magadnak.
2010. jan. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a 6. hónapnál tartok, és már képtelen vagyok bármire.
2010. jan. 1. 15:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra készülsz, hogy felkeresd, vágd magad tarkón és pihenj egy negyed órát. Egy idő után nem fog már annyira hiányozni.
2010. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne keresd, ne találkozz vele, ne beszélj vele. Nekem kb 8 hónap után így sikerült túllépnem exemen.

Most pedig 1 hónapja olyan boldog vagyok, mint még soha :):)

2010. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Háth haver nemtom hány éves vagy mind1.....Én 4 év után szakítottam az élettársammal ill. ő velem:s...És kb így vagyok mint te rádásul ő is bunkó szemét azt élvezi ,ha én szenvedek..Hiába mentem én bulizni piásan csak szarabb volt! Én se tudom mi lesz..
2010. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok.. lassan 4 éve ismerem a srácot és voltak köztünk viták is most nem vagyunk jóba..nem szeretem de képtelen vagyok nélküle lenni néha.. sokszor álmodom vele énis nemtudom mit tehetnék még.
2010. jan. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnálatos módon elfelejteni nem fogod tudni mert szeretted és felesleges ezzel foglalkoznod. Nekem is volt egy nagyon rövid kapcsolatom de imádtam a pasit mikor szakítottunk egy világ tört össze bennem. Én sem tudtam elfelejteni sehogysem és rájöttem 1 év után hogy nem is fogom tudni mert szeretem vagy szerettem. Akit szerettél sose fogod tudni igazán kitörölni a szívedből. Ezt az érzést megszüntetni nem lehet. Én azzal fiúval egy társaságba jártunk és hidd el ne elfelejteni próbáld hanem elfogadni hogy nincs veled ha ezt sikerült elfogadnod hogy nem lehet a tied onnantól fogva akaraterővel eltudod felejteni könnyen hidd el.Előbb bele kell törödni hogy az a dolog ne okozzon fájdalmat elkell fogadni csupán és onnantól fogva sima ügy lesz minden.

Csak próbáld meg .

Sok sikert

2010. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!