Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok azon ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok azon ha az exetek munkahelyére menne el a barátotok hogy megbeszéljen lezárjon pár dolgot vele kapcsolatban? hozzáteszem ma elmondta ezt nekem hogy találkozott vele és elég rosszul esett.

Figyelt kérdés
Még 1 hónapja ismerjük egymást szeret azt mondta és tervben van hogy összeköltözzünk, de azt hittem ehez kellett neki idő, mert sokáig nem is írt nekem vissza messengeren.
2023. okt. 25. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

önmagában a találkozástól nem akadnék ki. nekem is volt, akivel később megbeszéltem egy semleges találkozót. anno én voltam az, aki a szakítás mellett döntött és ez eléggé hidegzuhanyként érte egy amúgy sem túl jó életszakaszában. egyszerűen mint ember, érdekelt, hogy azóta hogy megy a sora, nem került-e túlzottan maga alá, vagy ha azóta még benne maradt valami, elmondhassa, és ennyi. nem akartam tőle az égvilágon semmit, és ekkor már ő sem tőlem.

viszont mivel egy ilyen találkozás rengeteg félreértésre adhat okot, biztos, hogy nem az új párom háta mögött intéztem volna, hanem alaposan megbeszélem vele, hogy szó sincs semmiféle újrakezdésről.

2023. okt. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
29%
Ha a kérdező féltékeny az exre akkor nem csoda hogy titkolta és csak utólag mondta el azért...
2023. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadnék ki, de ez nekem túl sok dráma.
2023. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
voltak lezáratlan ügyeik de több mint 1 éve vége és azt mondta én nem tudom mi történt stb, én mondom azt hittem kettőnk dolgaival foglalkozott gondolkozott és tudom hogy a csajnak mindenhol levan tiltva de félek hogy mit akar azt akarja hogy újra feloldja stb? mert akkor lehet ezért volt eltűnve és sokáig nem írt nekem vissza
2023. okt. 25. 22:56
 15/18 anonim ***** válasza:

“ezért volt eltűnve és sokáig nem írt nekem vissza”


Mi ez? Távkapcsolat?

Hajaj!

2023. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nem...nem az
2023. okt. 25. 23:19
 17/18 anonim ***** válasza:
Addig ne kezdjen új kapcsolatot, amíg nincs lezárva a régi. Nekem ez rossz előjel.
2023. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdetnek nem ártana értelmesen megfogalmazni, mi a bajod...
2023. okt. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!