Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás? Hogy lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás? Hogy lehetne ezt szépen megbeszélni?

Figyelt kérdés

A szerelmem jóban van a munkatársával (40,50 körüli nő) nem lenne ezzel gond. Ne is utálkozzanak stb. De ez a nő folyamatosan írogat a barátomnak minden sz@rral kapcsolatban. A barátom meg nem akar bunkozni vele, vissza ír beszél vele. Engem viszont rettentően idegesít hogy tök sokszor együtt vagyunk és hallom hogy csipog az a rohadt telefonja. Képes tényleg olyan sz@rságokkal rá írni hogy (jó leszakadt az ég, meg hogy köszi a kedves szavakat amiket tegnap mondtál( a gyerekeinek kívánt sok szerencsét mert ballagásuk volt) random rá írt hogy hogy telt a nap tehát rettentő idegesítő. A nőnek nincs párja egyedül él a gyerekeivel. Róla tudni illik hogy egy kis r#b@nc, de tényleg! Amikor még élt az anyja az is be ment hozzá a meló helyére (ezt úgy hallottuk amúgy) és patáliat vágott az anyja. Idézem ezeket mondta neki a saját anyja (te egy büdös ku*v@ vagy! A fiatal f@sz kell neked mi?! Te büdö$ r#b@nc! Undorító vagy!)

És én ez miatt is nagyon feszült meg ideges vagyok ha látom hogy beszéltek. Már nem dolgoznak együtt pár napja. Kíváncsi vagyok hogy meg szűnik ez (nagyon remélem hogy igen)

Ma is szét simogatott a barátom meg végig rám figyelt stb. De alig tudtam vele foglalkozni. Meg is kérdezte hogy miért voltam ilyen csöndes meg minden aztán mondtam hát ezért.. Végig fogta a kezemet aztán, mondta hogy neki nincs baja vele mint emberrel stb. DE ENGEM NEM ÉRDEKEL! Én nem szeretném ha ilyen nővel bármilyen kapcsolatot is tartana.



2023. jún. 25. 21:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%

Nem tilthatod meg neki egyszerűen!

Az lesz a vége, hogyha sokat nyaffogsz, vagy a párod helyett a pichával foglalkozol, hogy jobb esetben elhagy, rosszabb esetben megcsal vele, vagy más nővel/nőkkel és ha beleesik, akkor szintén szépen kitesz.

Jegyezd meg harmadik személy csak oda furakodhat be, mármint a párkapcsolatba, ahol van rés, valamint gyenge/gyengébb lábakon áll az a kapcsolat!

Bele akarod kergetni más karjaiba a párod? Nem, jó, akkor fejezd be a hisztit. A párod hogyha kifejezi, hogy szeret téged, akkor miért nem bízol benne? A bizalmatlanság/féltékenység még a legnagyobb szerelmet is tönkreteszi.

A párod amúgy, ha nem szeret, úgy érzed elhanyagol, akkor nincs mást tenni, mint neked kidobni.

Miért aláznád meg magad azzal, hogy korlátozni kezded és hasonlók?

2023. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

A nő azért ír folyamatosan, mert a barátod vevő rá.


Mi a megoldás? Ha a barátod valóban zavarja, akkor annak megfelelően kellene cselekednie és leépíteni a kapcsolatot. Hogyha nem zavarja ez a másik nő, akkor be kellene fejeznie a neked való hazudozást.

2023. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%

Aki meg akar téged csalni az úgyis megcsal. Tilthatod te, féltékenységi jeleneteket is csaphatsz, akkor is hűtlen lesz!

Ahhoz mit szólnál, hogy nem írogatnának, de a munkahelyen meg menne a flört, csókok, akár még szex is? Egyszerűen soha nem tudhatod! Láttad, hogy miről beszélgetnek. Ha félrelép a partnered, akkor nem mutatná meg.

(Remélem nem néztél bele a háta mögött!)

Kolléga-viszony nem probléma, viszont ha egyre többet dumálnak és nem mutatja meg neked (ha eddig mutatta), úgy veszed észre, hogy törli, sokat kimaradozik, sokat telózik, de előtted leteszi gyorsan, fel se veszi, tőled elhidegült, folyamat ajándékokkal lep meg, akkor (nem biztos, hogy pont vele, de) hűtlen hozzád.

Természetesen ha a párod kifejezi szavakban és főleg cselekedetek által, hogy te vagy neki a szerelme, akkor meg kellene benne bíznod.

Ugyanis ha nem teszed, elmúlik a szerelem a részéről egykettőre, vagy lehet pont a középkorú nő társaságában leli a vigaszt - szexelni fog vele (sokszor), de benne van a pakliban, hogy más nővel lépeget félre.

Úgyhogy nagyon óvatosan a féltékenységgel, ne akard megmondani neki, hogy kivel beszéljen, mert nem a kutyád és valószínűleg úgysem hallgatna rád már dacból se/megsínylené a kapcsolat és logikusan ne alacsonyítsd már le saját magadat!

2023. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem csalna meg se vele se mással de ennek a nőnek szerintem tuti, hogy bejon a párom. És ezért irritál annyira hogy beszélnek :(
2023. jún. 25. 22:39
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

És akkor mi van? Te veled van, mert több mint valószínű, hogy szerelmes beléd.

Ha meg mégse (lenne) az (idővel), akkor bár nagyon fájdalmas dolog a hűtlenség és később szakítás jusson eszedbe, hogy az az ő szegénységi bizonyítványa.

Ennek ellenére tartsd szem előtt, hogy bár jelenleg biztos, hogy van benne, hogy inkább szakítana mint hűtlen lenne, hogy idővel ez változhat annak fényében, hogy bizony nem bízol benne és lehet bosszúból, lehet mert nem lát más kiutat (ami hülyeség valamilyen szinten, de ő nem fogja úgy érezni)a sok vita miatt, hogy más nőnél keress megértést mégha csak testi is (hiszen feltételezhetően köztetek nem lesz szex, vagy nagyon semmilyen), akár azért a középkorú nővel kettyint félre, mert azzal jól kijön, közöttük béke van, ő megérti míg te nem, ő férfinak nézi!

Te fogod belehajszolni más karmai közé, mert az a problémád, hogy más nőnek/nőknek tetszik.

2023. jún. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm neked is. Igazad van szerintem nincs értelme tönkre tenni ez miatt a kapcsolatot :(
2023. jún. 25. 22:53
 7/17 A kérdező kommentje:
#7 attól ribi mert sokszor nős, foglalt faszikra ment rá! Az ki maradt :)
2023. jún. 25. 23:13
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Mónika Show 😅
2023. jún. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
38%

Ki is vágnám a pasimat, ha egy ilyen retekkel dumcsizgatna.

Takarodjon akkor hozzá. :)

2023. jún. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Ezzel a viselkedéssel csak eltaszítod magadtól.

Az egy dolog, hogy bejön a csajnak, de ha nem akar tőle semmit, mert veled van, meg amúgy se jön be neki, akkor a csaj fejre is állhat....

Nyilván munkatárssal nem fog bunkózni, mert aztán valakinek naponta 8 órát nézni utána a fejét rohadt kellemetlen dolog lehet.

Nem tilthatod meg neki, hogy beszéljenek, amúgy az meg csak olaj lenne a tűzre. Az jobb lenne, ha titokban beszélgetnének?

Ennyire ne legyél kontrollmániás, azt döntsd el, tudsz-e benne bízni. Ha igen, maradj vele és hagyd békén. Ha nem, akkor még teljesen felesleges az egész kapcsolat.

2023. jún. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!