Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A sok szemét, idióta pasiról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok szemét, idióta pasiról olvasva még inkább ráébredtem, hogy én vagyok a legszerencsésebb lány a világon a barátom miatt, és néha mégis bántom szegényt, belekötök apró dolgokba. Mit tehetnék érte hogy jobb ember legyek?

Figyelt kérdés
Fél évig epekedett értem,végignézte hogy más pasik vannak az életemben,mégis legjobb barátként mellettem volt mindig.Őt hívtam ha bajom volt,vagy éppen örültem,mégsem mertem összejönni vele,féltettem a barátságunkat.1nap után is hiányzom neki,és csalódott ha nem lehet velem.Örül ha hozzámbújhat és én annyira boldog vagyok hogy ilyen csodálatos ember a szerelmem :)
2010. okt. 19. 11:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kell a konfliktus az alapvető egy kapcsolat szorosabbá tételében,ha képes vagy komprpmisszumot kötni és ő is akkor egy idő után leálsz ezzel,és nem bäszogatod.Ez amit csinálsz lényegében egy kitatósági teszt,hogy mennyit bír a srác,aztán egyszer elszakad a cérna és veszekedtek egy nagyot.
2010. okt. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen,szedek:) de sajnos mindig is ilyen volt az alaptermészetem,sőt,már sokat változtam jó irányba.csak időnként magamra veszek apró dolgokat,és aztán rájövök hogy úristen nem vagyok normális.mostanában lettünk túl egy válságos időszakon,mindkettőnket ért nem kevés stressz,és egymáson töltöttük ki a mérgünket...voltak viták,de megbeszéltük hogy jobban odafigyelünk egymásra.
2010. okt. 19. 12:14
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

"csak kos vagyok,és ennek megfelelően makacs,és néha sajnos sikerül kimondanom a dolgokat,mielőtt megfelelően átgondolnám..."


Azt ugye te sem gondolod komolyan, hogy a jellemednek bármi köze van ahhoz, hogy hogyan álltak az égitestek, amikor megszülettél? :D


Amúgy, hogy jobb ember legyél: figyelj oda magadra, a barátodra, és legyél tisztában a saját és az ő érzéseivel, ismerd meg a lehető legmélyebben, mire vágysz, és hogy ő mire vágyik. Türelem, tiszteleg, bizalom, őszinteség, megértés, empátia, kitartás. :)

2010. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

nők............


bár anyám olvasott volna 15 éves koromban ilyen drogelvonós, részeges történeteket... máshogy állt volna hozzám, és nem az lett volna a legnagyobb baja, hogy a gyerek 3massal ment haza

2010. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Drága, rajtad kívül vannak még rengetegen akik boldogok.Csak nem mindenki egy internetes oldalon osztja ezt meg.Kérdésedre válaszolva az hogy kos vagy, nem jelent semmit sem.Az én párom is kos kicsit makacs igaz, de csak annyira mint én vagy bárki más.Mindenki felhúzza néha az orrát, de mielőtt kimondasz valamit gondold végig hogy biztosan a tudtára akarod e adni.Ha ő eltűrte hogy más pasik voltak melletted akkor neked is tolerálnod kéne az apró dolgokat.Kisebb viták meg voltak, vannak, és lesznek mindig is.Ez teszi erősebbé a kapcsolatot.
2010. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondtam a fogamzásgátlót. Lehet hogy ilyen voltál mindig is, de hidd el, hogy észre sem veszed és megváltoztat. Íngerültebb leszel, mindenbe belekötsz, nem tudsz koncentrálni, nem köt le semmi. A lényeg, hogy sose csinálj vele semmi gonoszságot ok nélkül, mond el neki, hogy mi miatt érzed rosszul magad és ne tartsd magadba. Legyél toleráns.
2010. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 jos80 ***** válasza:
Amint írtad kos vagy... sajnos volt hozzájuk szerencsém...soha többe az életbe!!!8 évemet tett tönkre,es a gyerekem egészséget... szörnyű természetű egyének és azt hiszem nyugodtan altalanoithatok.. barátom ua hibába esett,banja ő is mint a kutya amelyik kilencet kolykedzett..
2016. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!