Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés
Neki van gyereke és én eddig azt mondtam neki hogy szeretnék tőle kozoset, szakított velem, de én rájöttem hogy nem kell nekem saját gyerek, az övét viszont nagyon szerettem,már nem akarja velem újrakezdeni, azt mondja talán 2-3 hónap múlva, addig várjak vagy próbáljam keresni?

2023. nov. 2. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak szexre fogsz neki talán kelleni!
2023. nov. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak finoman keresd, mert lehet van neki másik csaj, és ő tuti nem fog örülni ha rájön hogy vissza akarod szerezni.
2023. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt mond is el neki :D

Utólag okosabb az ember, nem szégyen ez.

2023. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez megalázó rád nézve. Nekem biztos nem kellene már az, de főleg úgy hogy mástól van gyereke meg pláne nem.
2023. nov. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha lenne neki valakije tiszteletben tartanám és egyből hagynám, szeretném tudni hogy boldog, és ezért csak hálás lennék az új párjának.
2023. nov. 2. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez valóban megalázó. Mintha csak egy jó ürügy lett volna, hogy szakíthasson. Mennyi ideig voltatok együtt? Nem lehet, hogy túl hamar hoztad fel a témát és berezelt? Miért pont 2-3 hónap kell neki?
2023. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 évig
2023. nov. 3. 04:16
 8/8 anonim ***** válasza:

2 év után azért már nem olyan nagy elvárás a másik féltől, hogy fejtse ki a véleményét a jövőre vonatkozóan.


Nyilván tudni szeretted volna, merre tart a kapcsolat, ő pedig választ adott. Ha veled tervezne, nem kérne szünetet.


Nem tudom mennyi idősek vagytok, de nyilván tisztában van azzal, mit tud/mem tud megadni Neked, és ez valahol nyomasztaná őt a későbbiek során. A gyerekvállalás nem egy olyan dolog, amiben kompromisszumot lehet kötni. Hiába mondtad, hogy mégsem szeretnél közöset, ő valamiért mégis inkább az eltávolodást választja.

2023. nov. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!