Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Találkozott a párom az exével,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozott a párom az exével, de eltitkolta előlem??? Ez normális dolog? Félek hogy még mindig szereti őt.

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt, közvetlenül előtte szakított az exével. Pár hete látta őket egy barátom nyilvános helyen, ráadásul meg is ölelték egymást.
2023. nov. 3. 15:55
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Nekem ez nem férne bele. Ne sunnyogjon a hátam mögött a párom az exével, nem érdekelne a magyarázat. Hogy a te párod mit érez, azt nyilván nem tudhatom.
2023. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
A titkolózás sose vezet jóra. Nekem se férne bele. Ha tényleg ártatlan találkozó, akkor miért nem lehet róla szólni?
2023. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Észre vettem hogy napi szinten nézegeti őt a közösségi oldalakon is. Amikor még együtt volt az exével, kb 3 hónapig csalta őt velem.
2023. nov. 3. 16:03
 4/38 anonim ***** válasza:
67%

Volt rá oka, hogy eltitkolta? Nem mentegetem, de ha féltékeny vagy rá, akkor lehet nem merte elmondani, hogy lezárja vele a kapcsolattartást teljesen miattad, hogy ne legyen okod bizalmatlanságra.

Nem minden fekete-fehér.



De ha nem vagy rá (se) féltékeny akkor persze gáz a helyzet, hogy nem szólt.


Na de ebből következtetni, hogy nem szeret nem lehet.


Az utóbbi időben elhidegült tőled, hogy ezt kérdezed?

2023. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%

#3:


Akkor visszanyalt a fagyi!


Így jár az, aki szerető és összejön hűtlen alakkal. Őt is (megfogja) csalja (vagy így-vagy úgy)...

2023. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Máshogy viselkedik mint az elején
2023. nov. 3. 16:05
 7/38 anonim ***** válasza:
98%

Erre mondják azt, hogy:


"Aki másnak vermet ás maga esik bele!"


"Ami késik nem múlik!"


"Amit adsz azt kapsz!"



Majd most megérzed, hogy milyen megcsalva lenni...


(Ha nem is az exszel, de mással úgyis félre fog.)

2023. nov. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%
Baszni akartál, de rábasztál.
2023. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
98%

"Amikor még együtt volt az exével, kb 3 hónapig csalta őt velem."


Jaj, hát mi ebben olyan fura, hogy találkozgatnak?

Eddig is osztoztatok a farkon.

2023. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Attol tartok hogy még mindig azt a picsát szereti es lehet hogy megbánta hogy otthagyta. Hogy tudnám magam mellett tartani?
2023. nov. 3. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!