Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom belekényelmesedett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom belekényelmesedett a home-office-os, kötetlen munkaidőmbe. Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés

Kaptam egy lehetőséget, hogy otthonról dolgozom, kötetlen munkaidőben. A párom ez idő alatt beleszokott abba, hogy mindig hozzá alkalmazkodom, akkor dolgozom, amikor ő, kitakarítok, ügyeket intézek napközben, esetleg megfőzök, vagy eljárok edzeni.

Ez a világ most megszűnt, nekem is irodai munkarendem lesz, szintén utazni fogok. A barátomnak ez nagyon nem tetszik, hogy kiegyenlítődnek a feladatok, esetleg én is elmennék edzeni, amikor ő otthon van.


2023. nov. 4. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ott az ajtó. Neki akarsz megfelelni, vagy szeretnél szabadon, nyomásgyakorlás nélkül élni?
2023. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

"A barátomnak ez nagyon nem tetszik, hogy kiegyenlítődnek a feladatok, esetleg én is elmennék edzeni, amikor ő otthon van."


Mivaaan???

Nem akkor mész, mikor akarsz?

Ez a kapcsolat ezek szerint csak addig működik, míg úgy táncolsz, ahogy fütyülnek.

Döntsd el jó ez így neked.

2023. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem így kezdődött. Úgy gondoltam, időszakosan belefér, de természetes, hogy ez így nem lesz fenntartható.
2023. nov. 4. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktatnám ki le semmiről inkább róla mondanék le. Elvégre nem vagyok én az anyja.
2023. nov. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Másik kérdés alatt mindenki azt mondta, hogy határozott, domináns férfi kell neki. Tessék, itt van.
2023. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan moslék párkapcsolatok léteznek 😂 Amúgy ide csak kiírod a gondolataid de majd hazamész, főzöl mint eddig és folytatód a papucs életed
2023. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt velem csak fordítva, én vagyok home officeban és a feleségem bejár dolgozni. Az hogy megcsináltam a házimunkát, néha azt is amit (nagyjából fele fele arányból szoktuk felosztani) az ő része lett volna, eleinte kedvességnek vette, megköszönte, aztán később már elvárás lett. Volt hogy hazajött és nem volt otthon étel, és kb engem cs szett le holott megbeszéltük hogy hazafele bevásárol. De ez így rendszeres volt mindennel, kb a végén már minden házimunkát én csináltam, és hiszti volt hogyha hétvégére is maradt valami.

Bármilyen ügyintézés vagy bármi kellett, persze nekem kellett rohanni.


Ha felvetettem hogy az én munkám is nehéz és nem tölthetem az egész napot takarítással, akkor az volt a válasz, hogy akkor keljek fel korábban reggel!


Végül elég drasztikus módon vetettem véget a sztorinak. Megbeszéltem egy kollégámmal h járjunk össze dolgozni pár hétig. Beültünk minden nap egy coworking irodába. Direkt előbb keltem mint a feleségem és később értem haza.


Két hét alatt úgy nézett ki a lakás mint egy romhalmaz és kaja se volt soha.


Utána leesett neki hogy mi a helyzet és megbeszéltük hogy ugyanúgy osztjuk fel a házimunkát mint azelőtt h home officeba mentem volna.


Azóta megint HOban dolgozok de határozottan jobb a helyzet, napközben nem foglalkozom soha ügyintézéssel és a házimunkát is fixen 9-10-ig csinálom, ez a melóban is holtidő vmennyire. Főzni is csak heti 2-szer sozktam, előtte minden nap elvárta a feleségem.. de most inkább rendelünk, ő mondjuk azóta se főzött soha hétköznap, de mindegy.

nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!