Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többször megszivatott, akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször megszivatott, akart is meg nem is egy lány, de azért mindig nézte a pasikat, végül talált egy gazdag pasit magának, miért nem tudom megsiratni?

Figyelt kérdés
Eddig az előző kapcsolataimat, ha pár könny is de mindig kijött, úgy zártam le magamban. De nála nem megy hogy megsirassam. Próbáltam de nem megy. Ez miért lehet? A sok kihasználás, érzelmi bántás végett? Valahol legbelűl mintha gyűlölném öt.
2023. nov. 5. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tűnik, hogy a kérdésedben benne van a válaszod is. :)
2023. nov. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már annyira kiégtél, hogy ez van, hogy semmi sincs, csak düh.
2023. nov. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemli meg. Vagy az is lehet, hogy hozzám hasonlóan belőled is kiölték a nők a szerelem érzését.
2023. nov. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3

Igen ez lehetséges. Nem tudok rá csak rossz szájizzel gondolni. A többi nő sem mozgat meg, pedig nem vagyok homár!

2023. nov. 5. 08:07
 5/5 A kérdező kommentje:
De hogy ez a kiéges meddig fog tartani azt nem tudom. Mindig rosz nőbe szeretek bele.
2023. nov. 5. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!