Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom 3 gyerekét hogy fogadjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 3 gyerekét hogy fogadjam el?

Figyelt kérdés
Tinderen ismerkedtünk meg, match után nagyon jót beszélgettünk napokon keresztül, majd találkoztunk. A randi is szuperül alakult, egyből megvolt élőben is a közös hang, plusz nem tagadom azt sem, hogy nagyon vonzó. Második randinkon felhozta, hogy van 3 kiskorú gyereke (3,5,8), akiket ő nevel, kizárólagos felügyeleti joga van. Nem akart belemenni a részletekbe, de kifaggattam, hogy ez miért alakult így. A lényeg nagyon röviden, hogy az exneje pszichiátriai kezelés alatt áll, többször próbált öngyilkos lenni, azóta kattant be, mióta elvesztette az anyját. Tudni kell, hogy nekem nincs gyerekem, nem is szeretnék, nem jövök ki jól velük, idegesítenek. Ha tudtam volna, hogy vannak gyerekei, akkor biztosan nem húzom jobbra, és nem is találkozom vele. Viszont tényleg nagyon jól éreztem magam az eddigi randijainkon vele, nagyon jól csókol, alig várom, hogy hozzám érjen, rég éreztem már valakivel ennyire felszabadultan magam. Be akar mutatni a gyerekeknek, mondtam neki, hogy még korainak tartom. Úgy érzem, hogy érte képes lennék bármire, de rettegek a gyerekeivel való találkozástól, hogy nem leszek nekik szimpatikus, vagy nem fogom velük megtalálni a közös hangot.

2023. nov. 6. 22:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
98%

Hát figyelj, ha te eredetileg nem akartál gyereket, mert idegesítenek, akkor vagy nagyon hirtelen teljesen megváltozol, vagy ez a kapcsolat nem fog működni.

Esetleg olyat lehet még csinálni, hogy hosszú távon is külön laktok, de rendszeresen találkoztok, egymás társai lesztek jóban-rosszban, közös programot csináltok, szexeltek, de nem éltek együtt. De szerintem még ez is csak akkor működik, ha alapvetően jól szót értesz a gyerekekkel. Mert azért valamennyi kapcsolatod így is lenne velük.


Szóval .... én nem sok jövőt látok ebben a kapcsolatban.

2023. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%

Én nem bonyolódnék bele.

35 éves gyermektelen nő vagyok és saját tapasztalatom alapjàn írom ezt. Megègeted magad… Ne.

2023. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%
Esélyt sem adsz egy olyan életre, ami nem pontosan olyan, mint amit megálmodtál. A gyerwktelen nő véleménye teljesen jelentéktelen, az első válaszadó sokkal bölcsebb. De ezt neked kell tudni.
2023. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem lesz jó. 3 gyereke van, mire számít? Gondolkodnia kellett volna előre.
2023. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
8%
Te ekkora veréb vagy? Ki a fene kezd 3 gyerekes nővel?
2023. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekes férfiról van szó.
2023. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
70%

6.-ra.


Akkor pláne!!! Ki a fene akar 3 gyerek pótmamája lenni??? Még ha Ryan Gosling a pasi, akkor sem!

2023. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
1%

#7

Neki azért még hetero férfiként is elvállalnám 😂

2023. nov. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
2023. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Kizart. Ferjemnek egy gyereke van, nekem nincs, meg kozos sincs. 3,5 evr vagyunk egyutt, es nem lett konnyebb, noha csak kethetente 3 napot illetve a szunetek feleben van nalunk a fia. Nalatok mas a helyzet, hiszen o neveli. Raadasul harmat.

Nekem az sem szimpi, hogy par randi utan be akar mutatni nekik, mintha rad akarna oket locsolni, de ne legyen igazam.

2023. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!