Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet tenni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a párom gyerekeivel hogy el fogadjanak engem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem rég halt meg az anyukájuk így a párom lett a gyámjuk és hozzánk költöztek. Sajnos mindent elkövetnek hogy szét szakítsanak minket. Eléggé elkényeztetett gyerekek és az apjuk se lép fel erélyesen velük szemben. Mit lehetne tenni hogy ne menjen a kapcsolat rovására?
2021. aug. 9. 11:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek?
2021. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
74%
Szeresd őket.
2021. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem azoknak a gyerekeknek pszichológusra lenne szükségük, ha már meghalt az édesanyjuk. Ne várd, hogy egyből elfogadjanak téged...
2021. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
10 és 13 évesek
2021. aug. 9. 11:24
 5/34 A kérdező kommentje:
Én szeretném őket de én hagyják.
2021. aug. 9. 11:24
 6/34 A kérdező kommentje:
Már mondtam a páromnak hogy vigyük őket pszichológushoz de a lányok nem akarnak menni így nem erőlteti. Én se erőltetem hogy egyből szeressenek de azért ne is legyenek szemtelenek
2021. aug. 9. 11:26
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Idővel elmúlik, kedvesnek törődőnek kell lenni, de egyben vezetni őket, hogy elfogadják a helyzetet és nrm az anyjukat akarod pótolni.
2021. aug. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Két kamaszról beszélünk, akiket biztosan megviselt az anyjuk halála, költözés, stb. ez nekik hatványozottan problémás helyzet. A párodnak a viselkedési szabályokat le kellene fektetni, és be is tartatni. Figyelj oda rájuk, mit szeretnek, mi érdekli őket, ha ezeket megkapják tőled, apránként közel fognak engedni.
2021. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
15%

Erélyes fellépés azért, hogy szeressenek, vagy csak szimplán azért, hogy ne utáljanak? Ez nem így működik. Vagy pszichológushoz küldenéd, mert teljesen természetesen viselkednek egy ilyen helyzetben? Az nem merül fel benned, hogy esetleg veled nem stimmel valami? Mármint gyerekeket küldenél pszichológushoz, csak azért mert nem kedvelnek. Inkább menj pszichológushoz te. Nem vicc.

Ha azt akarod, hogy elfogadjanak, és megkedveljenek, akkor legyél méltó rá, legyél nyitott, elfogadó és türelmes. Ez nem megy egyik pillanatról a másikra, ez egy hosszabb folyamat. De ezzel a hozzáállással nem fog menni. Te vagy a felnőtt. Viselkedj is úgy. Ne a gyerekektől várd a csodálatos pálfordulást irányodba.

2021. aug. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha őszinte szeretettel fordulsz feléjük,meg baromi sok türelemmel,előbb-utóbb megtörik majd a jég,de ebbe na korban még a saját szülőkkel

is elég kibírhatatlanok,szóval kitartás és türelem,az idő majd megoldja.

2021. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!