Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Attól tartok a barátom másfele kacsingat..együtt járunk edzeni és amikor az a bizonyos lány (aki egyébként nagyon szeretne haverkodni velem) ott van a kondiba a párom eléggé feszengve érzi magát legalább is így veszem észre meg amikor a csaj hozzászol vigyorog meg mosolyog stb. A lány nagyon szeretne velünk haverkodni meg minden. Én annyira nem xd. Barátom egyik éjszaka már elköszönt tőlem hogy elmegy aludni kb fél órával később a csajszi küldött snapcheten streaket magáról. És észre vettem (mert figyeltem nyilván) hogy egyel több streakje van a barátomnak🙂

Valószínűnek tartom hogy az övét nézte meg..de miért? Miért nézte meg? Azt mondta az enyémen kívül másét meg se nézi..én meg nem küldtem ugye..ha elmegy aludni és kap tőle streaket miért nyitja meg?

(Akinek kínai lenne a Snapchat az egy olyan alkalmazás ahol egymásnak tudnak az emberek képet küldeni minden nap ezt nevezik streaknek és ha kapsz egy képet valakitől nől a streakjeid száma) lehet bejöhet neki a csaj és én mit sem tudok róla? Nagyon fura vele kapcsolatban😞

Hogyan ugrasszam ki a nyulat a bokorból? Feltéve ha van nyúl.



nov. 7. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Mivel a házasságok nagy része válással végződik megcsalás miatt és mindenkinek van egy rakat párkapcsolata megcsalás miatt, nem mondom hogy alaptalan félni.


DE


Ez így azért kevés még, lehet hogy csak te látsz bele dolgokat. De nem fogom védeni a palit. Kérdezz rá a csajra pl. "nem érzed úgy hogy nagyon tapad ránk.... vagy rád?". Aszt' figyeld a reakcióját

nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már kb úgy venném észre, nem csak a párodra tapad így.


Bár én már rég megkérdeztem volna mi ez az egész. Mondjuk a csajtól is, mit is képzel. 🤔

nov. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Az ellenséged tartsd közel magadhoz. Vagy valami ilyesmi.

Hozd fel a hármas témát a pasidnak.

És mond neki hogy azzal a csajjal.

Ha belemegy a pasid már dobhatod is ki.

És utána pedig szenvedhetsz. 😒😒

nov. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt engedd el. Mármint... Én sose követem hogy a párom melyik social media felületen kiket kedvel stb... 😅
nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!