Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomat miért nem érdekli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat miért nem érdekli semmi, ami velem kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Bármit mondok magamról nem érdekli, csak magáról beszél, vagy ami vele kapcsolatos.
nov. 8. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem mer kérdezni; önimádó; nem tanult meg kérdezni.
nov. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Személyiségzavaros.
nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert nincs semmi közös témátok. Én már elengedtem ezt a valamit, hogy érdekelje is amit engem
nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem szerelmes.
nov. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Egyik exem volt ilyen a kapcsolat elején. Ő azert mert el volt szállva magátol ugy gondklta hogy en csak a lábtörlője vagyok nekem kell èrte lenni en ugraljam őt körbe.

Attol volt elszállva amiert en szerelmes voltam. Azt hitte akkor ő a kiskirály. Később màr nem is beszélgetett velem csak más nőkkel. Pl eladokkal is többet beszélt mint velem.


Miután végre lett masik pasim szakitottam, akkor kezdtem csak el érdekelni. És nyilt meg a szája.

3 éve könyörög. De ha beadnám a derekam ujra nyeregben èrzi magát.


Ő az a tipus aki csak a párjával bunko más nőkkel nem. Addig szeret csak amig nem járok vele.

nov. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem szeret senkit saját Magán kívül. Én az exbarátnőmnél tapasztaltam ezt. Természetesen sajnos férfiak és nők között is van ilyen. Az a gáz, hogy az ilyen ember megjátsza a kapcsolat elején is már, hogy mennyire szeret.
nov. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!