Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy parfüm miatt felpofozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy parfüm miatt felpofozni?

Figyelt kérdés
Elmondtam a barátnőmnek, hogy nem szeretem a dinnye illatú parfümöt, erre nekem jött és elkezdett ütögetni. Mindenre hisztérikusan reagál. Bármi amit elmondok nem tetszik neki, mert én nem szeretem, meg ellene vagyok. Nem szereti a stílusom, hogy nem vagyok támogató olyankor amikor van valami baja. 8 hónapja van ugyan az a problémája, és amikor heti szinten hallgatom még el kellene fogadjam? Amikor veszekszünk mindig azzal jön, hogy szakítsak már vele ha ennyire nem fogadom el. Mi nem elfogadás abban pl ha nem szeretem az egyik parfümét, vagy ha nincs kedvem vele már ugyan azokat a baromságokat végig beszélni újra és újra. Azért mert neki lelki sérülése van, most muszáj ezt tennie? Ez feljogosítsa mindenre? 0 kritikai érzék meg fel pofoz, neki lehet? Én meg nyilván nem fogok visszaütni, de utálom, hogy bármit elmondok ez van és nem mondok el neki kb semmit, ha meg kicsúszik akkor felhúzza magát, de csodálkozik, hogy nem mondom el amikor mindenre úgy reagál mint valami 5 éves csitri. Mit leehet ezzel kezdeni?

2017. szept. 13. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Még együtt vagytok?.....
2017. szept. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Mennyire szereted ezt a lányt? Ha nem ő életed szerelme, akkor hagyd el. Ha viszont igazán szereted, akkor vidd orvoshoz mert tuti nem egészséges. Valami pszichés, mentális zavar lesz ez.
2017. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm megmutatom ezt a kérdést a barátomnak, ezek után biztos nem fog engem szekálni azzal, hogy mindenen kiakadok. :D

Mellesleg alap, hogy olyan parfümöt veszek, ami neki is tetszik, mégiscsak ő szagolja minden nap majdnem...

2017. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Átérzem a helyzeted... én tegnap véletlen megemlítettem, hogy 2 frussen mosott pólóm foltos maradt...

5 éve vagyunk együtt... a hosszútávú párkapcsolat jelszava: kompromisszum...

Na meg meg kell tanulni, hogy a csajoknak teljesen más irányba járnak a fogaskerekeik és teljesen máshogy kell fogalmazni...

2017. szept. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 omba ***** válasza:
100%

Mit lehet ezzel kezdeni? Be kell fejezni.

Mi sokkal keményebb dolgokon is túl tudtunk jutni, mindenféle hiszti meg pofon nélkül, szerintem az a komoly, tatrós kapcsolat lényege.

2017. szept. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondja, hagyd ott, ha nem fogadod el.

Hát én tuti nem fogadnám el, ha bármit rám akarna erőltetni, ráadásul még meg is üt.

2017. szept. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Azért mert neki lelki sérülése van

nincs kedvem vele már ugyan azokat a baromságokat végig beszélni újra és újra. 


mondjuk ez a kijelentesed gaz. Nem tudom mi baja van , de ha nagyobb attol, hogy beszakadt a korme, akkor gaz a hozzaallasod.

az en exem se szivesen hallgatta ha problemam volt, az utolso honapjainkban mar nem is mondtam el neki semmit, arrol se tudott,hogy otthagytam az egyetemet.

2017. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudsz róla képet küldeni?

Kíváncsi vagyok, hogy mennyire kell szépnek lenni, hogy egy pasi ezt a viselkedést is elviselje.

2017. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
"Mit leehet ezzel kezdeni?" Mondjuk kiszedhetnéd a heréid az ostoba pic#a barátnőd retiküljéből és otthagyhatnád a jó büdös francba. Komolyan egy ilyen nyomorult, önbecsülés nélküli, utolsó lábtörlő gyenge szar vagy, hogy egy ilyen agresszív hisztérikát képes vagy a párodnak nevezni?
2017. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Pofozd vissza és hagyd el.
2017. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!