Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy nővel konfliktusom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nővel konfliktusom van, de beismerem 1-2 nap utàn, hogy igaza volt akkor mièrt nem èrtèkeli azt, hogy beismerem ès mièrt tart kevesebbnek mint akkor amikor mèg nem èrtettem vele egyet?

Figyelt kérdés

Ez szàmomra teljesen logikàtlan ìgy magyaràzza màr el pàr nő, hogy ez mièrt van ìgy?


Ha rà jövök, hogy igaza volt, oda megyek ès elismerem szemtől szemben akkor èppen az, hogy ennek örülnie kène. Nem azt mondom, hogy ugorjon a nyakamba, de legalàbb èrtèkelje, hogy igen belàtta, hogy nem volt igaza ( ez elèg ritka manapsàg).


Mièrt ez a firdìtott reakciò?



nov. 10. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem kéne örülnie, ez egy semleges dolog.
nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a konfliktus?

Ha valami nem jót tettél, az ugyanúgy megtörtént, akkor is elismerés.

nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Lefordítom neked.

Szóval egyik nap hibáztál és nem ismerted el neki csak napokkal később. Miközben egyértelmű volt hogy az a te hibád. És ezek után azt várod el hogy a másik többre tartson egy ilyen dolog után. Most hasaljak el tőled?

Üdv egy nő

nov. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Ezt miért specifikálod a nőkre? Mi köze ennek a felnőtt párkapcsolatokhoz? Ez egy emberi konfliktuskezelési törétnet.


Meg milyen pozitív reakciót vársz egy semleges dologra? Az igazság nem letagadásának nem pozitívnak kéne lennie, az cska simán nem negatív.

De ami nem negatív, nem lesz feltétlen pozitív.


Tudomásul vette. Semleges. ennyi.

nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Minek kéne utánad vele foglalkozni?

Ha 2 nap után rájössz hogy hülye vagy, maradj is úgy, nincs veled teendő.

nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert pár nap kellett ahhoz, hogy észre vedd magad és ez a gáz
nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1# koszi a valaszt

2# Altalanossagban kerdeztem. Volt ilyen tapasztalatom kolleganovel es baratnovel is.

3# "Most hasaljak el tőled?" Fent leirtam mar elore ezt: [Nem azt mondom, hogy ugorjon a nyakamba, de legalàbb èrtèkelje]

4# "Ezt miért specifikálod a nőkre?" - Mert csak noknel tapasztaltam.

5# Minek kéne utánad vele foglalkozni? Mert elismertem.


Kepzeld el, hogy egy kapcsolatban vagy es a parod elrakta a fesudet, de nem emlekezett ra ezert azt mondta, hogy nem o volt. Ezen ossze vesztek majd egy napal kesobb megtalalja a taskaja aljan a fesudet. Ezek utan te megszakitanad a kapcsolatot vele?? Miutan bevallja, hogy bocs megis megtalaltam a fesudet. Ott volt a taskam legalljan. Mikor bele neztem tegnap a taskamba nem lattam.


Hozzatok egy nyugtatot a 3,4,5-os valaszolonak.

nov. 10. 14:22
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Marha jó, hogy ennyi idő kellett mire észre vedd magad, ez a véleményem róla
nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Laylah ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, hogy hogyan kezelted a konfliktust, az is tud kiábrándító lenni.
nov. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

8

Annak vigyél nyugtatót, aki képes egy fésű miatt veszekedni a párjával XD


De most őszintén... mit értékeljen rajta az ember? Érdem nem hülyének lenni?

nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!