Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van nárcisztikusnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van nárcisztikusnak, bántalmazónak, sőt, konkrétan a sátánnak lehordva az a férfi, aki a párja önbizalmát támadja?

Figyelt kérdés

Holott a tapasztalataim szerint a legtöbb esetben nem ez az ok áll mögötte.

Hanem az hogy a legtöbbünk már megtapasztalta azt hogy milyen is az amikor egy nőnek felpumpálják az önbizalmát és elkezd kicsit csinosabban öltözködni, edzeni, stb. Hirtelen elszáll, kilő mint a rakéta és elkezd gondolkodni hogy kinyílt neki a világ, lehet hogy megkaphat sokkal jobb pasikat mint a párja és dobbant. Legalább 10 ismerősömmel, barátommal is megtörtént ez és velem is.

Éppen ezért ha a nő önbizalmát kicsit visszahúzza a párja azt a legtöbbször azért teszi mert szereti, vele akar maradni, szeretné megőrizni az egészséges dinamikát, szeretne családot, egészséges családi életet stb. Csak a mai világ teljesen ez ellen dolgozik, nőknek az önbizalompumpálás egész tárháza elérhető és még olyan sok energiát sem kell belefektetni. Ha még fektet is (pl. látványos eredményekkel járó edzés) akkor 0 esély van arra hogy azzal a férfival marad akinek ő már a "nagy változása" előtt is kellett, ezáltal kvázi 0 lesz a szemében.

Fáj hogy nem bókolhatok ész nélkül a szerelmemnek, szerintem a legtöbb férfi ezzel így van. De miért elképzelhetetlen hogy ez szükséges sajnos és nem vagyunk ettől szemetek, disznók, nárcisztikusak, bántalmazók, potenciális nőverők meg akármik?



2023. máj. 17. 11:53
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
96%
Nem azért hagyják el a régit, mert ő már nem elég jó - hanem mert egy gyík. Az erős ember felhúz és felsegít másokat, nem pedig lenyomja, ha a másik sikeresebb/aktívabb/jobb. Nemtől függetlenül.
2023. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
97%
Azt a qrva, gondolom nem érted miért nincs párod, igaz?
2023. máj. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
100%
Az onbizalmat nem lehet kivulrol se pumpalni, se elvesziteni. Ugyanis az belulrol fakad. Ellenben egy parkapcsolatban a felek epitik egymast, hogy egyre tobbet erjenek el, nem pedig leepitik. Az utobbit hivjuk toxikus kapcsolatnak. A manipulacio pedig eleve tiltott osveny, red flag, akar ferfi csinalja, akar no. A problema az a te szemszogedbol latszik csak, kivulrol nezve pont az latszik, hogy nem tudod megadni azt a mely, tartalmas, erzelmi kornyezetet, ami a noknek szukseges, ezert lepnek tul rajtad meg a kis barataidon. Ha csak minimalisan kepes lennel erre, akkor mar nem is lepne tul rajtad a no, mert egy idegen alapbol hatranyos helyzetbol indulna ilyenkor, valahol minusz 100 kornyeken. Ha valakit egy bokkal el lehet csabitani, akkor te a minusz 100 alatt vagy. Van megegy feltetelezesem, te a kulsore ertetted, hogy jobb. Ez kovetkezik az elozo reszbol, masreszt mutatja az ertekrendedet, hogy te egybol elhagynad, ha lenne eselyed egy "jobbnal". Sajat magadbol indulsz ki, azert talalsz ki ilyen magyarazatokat. Ovodaban meg elmegy az ilyen, de utana mar differencialodnia kene az agyi teruleteidnek, es reszletesebb, komplexebb megertesi folyamatokat is fel kene tudnod dolgozni, a leegyszerusitesek helyett. Neked ez nem megy. Ne akarj okos lenni, nem vagy az. A velemenyed pedig nem sokat er, ilyen hatterrel.
2023. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
96%

Tök mindegy, öcsém, milyen okból támadod valaki önbizalmát, az sehogy se lehet valid. Gyalázat, amit művel a fajtád. A nők nem az önbizalmuk miatt menekülnek tőletek, hanem a jellemetek (?) miatt.


F

2023. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
96%
Ez komoly kérdés? Aki a másik önbizalmát direkt lehúzza (legyen az a párja vagy bárki más), az egy patkány.
2023. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
0%

Ezt én is észrevettem legutóbb egy depis lányon segítettem elkezdtem biztatni stb, edzeni kezdett sokkal szebbé vált és elhagyott ezekután arra hivatkozva hogy hiányoznak érzelmek, lapos vagyok.

Eleinte pedig imádott rajongott értem hogy ilyen férfinak csak egy tökéletes lány lehet elég jó, dicsértem stb és lett önbizalma ez lett a vesztem.

Soha többet lefogom húzni ezentúl a lányokat

2023. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fasza hozzáállás kedves hatos! Remélem senkid se lesz ilyen hozzáállással!
2023. máj. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Sokat elmond rólad és a hozzádhasonló emberekről, kérdező, hogy csak akkor marad veletek egy lány, ha rosszul érzi magát maga miatt, ha nincs önbizalma. Gusztustalan.
2023. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
98%

#6 Okés, de akkor legyél korrekt, és közöld ezt velük az első randin.

Remélem nem lesz senkid.

2023. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

"kicsit visszahúzza a párja azt a legtöbbször azért teszi mert szereti"

Az nincs meg neked, hogy ez nem szeretet.

Hírből se ismered a szeretetet.

2023. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!