Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy csak nekem jo a kapcsolat a másik meg vagy megcsal vagy lelép?

Figyelt kérdés

Én általában boldog vagyok jól érzem magam a párommal, szeretem is, megyünk mindenhova, vannak haveri baráti kapcsolataink, rokonok, járunk ill visznek magukkal mindenhova, események sztorik vannak, szépek vagyunk, sokat beszélünk nevetünk néha bomolunk, jó a szex, néha vannak viták ha féltékenyek, de az én szememben minden jó és happy. Sok hihetetlen felejthetetlen dolog is történik, nincsenek korlátok sem komoly is lehetne mert teljesen passzolunk is.

És én soha nem tudom minek kell nekik másik, vagy miért van vége, mi volt a baja a másiknak.

Olyankor általában mi a baja a pasiknak?

Szakítás után se tudom csak azt hogy másik nő miatt le vagyok rázva. De egyik se marad(t) a mássik nővel csak röpke futó kalandjaik vannak azóta.


Az egyik az kapuzárásos volt. De a többi nem az.



nov. 12. 05:19
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Bocs, de nekem mindig az volt az ilyen nőkről a véleményem, hogy oké, hogy te ebben jól érzed magad, részedről happy minden.

És a másik? Figyelsz rá hogy ő mit érez? Adsz neki teret a kapcsolatban? Nem lehet hogy te csimpaszkodsz és ők csak bólogatnak és visznek, mert amúgy jaj de cuki kis nő vagy, de ők más minősítésben gondolnak a veled való kapcsolatra? Szakítani nem akarnak mert ugyan jónak tűnik a kapcsolat és működik is, de mégis lesik a következőt és nem azért mert veled rossz, hanem mert nincs hagyva hogy küzdhessenek érted. Kivülállóként sok ilyen kapcsolatot látok. Legyen benned tartás, várd meg amig ők akarnak hívnak mert csak így lehetsz biztos benne hogy "téged választottak" és szabad akaratukból.

nov. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De küzdenek is.

Figyelnék rá ha kifejtené. De semmi jelét se mutatják annak hogy bajuk lenne. Néha csak a féltékenység. Van tartásom is.

Meg gondolnak rám más ertelemben is csak ilyenekkel én nem gondolkodom más értelemben.

El akarnak jegyezni úgy hogy a kapuzarásos pl online nőzött mellettem. Hát en ebből nem kértem.

nov. 12. 07:24
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Csak még nem találtad meg a megfelelőt.


Rajtam is mindenki hamar túllépett, egyetlen egyszer tapasztaltam, hogy szomorú a srác a szakítás miatt, de egy hónap múlva neki se volt már semmi baja, a többiek még aznap boldogok voltak, persze új nője mindnek lett egy éven belül, olyan, akivel aztán évekig együtt voltak. A baj az volt mindig, hogy nekem a szerelem, a rózsaszín köd kitartott volna évekig is, de ők elb.aszták. Ők olyanok voltak, hogy kellett a punci és ezért bármit megtettek, lehazudták a csillagokat, teljesen másként állították be magukat (szar emberismerő vagyok), igazodtak hozzám. Majd kicsit csitult nekik 3 hónap után a nagy érzelem, úgyhogy visszavettek. Megnyugodtak, hogy már megvagyok, már megdugtak párszor, eddig bírták a színjátékot és még én voltam a szemét, hogy továbbra is igényeltem volna, hogy ugyanannyit beszélgessünk meg talizzunk, mint az elején.


Most egy két éves párkapcsolatban vagyok és ugyanakkora a rajongás egymás iránt, mint az első héten. Együtt élünk és ha csak 20 percet vagyunk távol is hiányzunk egymásnak és úgy öleljük meg pusziljuk egymást, mintha egy hete nem találkoztunk volna. Ezt szeretik mások kapcsolat függőségnek hívni, de igazából nincsenek is tisztában a jelentésével, mert ezt azokra mondják, akiknek mindegy ki, csak legyen párjuk. Mi csak szimplán összeillünk és szeretjük egymást.


Ha valaki igazán szeret téged, nem csak elő akar venni, amikor unatkozik, hanem téged akar egy életre, annak tovább tart a lelkesedése és nem hagy el, nem hanyagol el. Hidd el lesz akinek tetszik az amilyen vagy, mindig légy önmagad :)

nov. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Megadtál te mindent a kapcsolat ideje alatt? Nem gondolom hogy a pároddal fer lettél volna. Ha az vagy akkor nincs lelépés.
nov. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Passz, csak akkor tudom a választ, ha kb. 25 alatt vagy.
nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!