Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normlis dolog, hogy igy gondolkozok?

Figyelt kérdés

A barátom szinte folyton olyanokat ir/mond, hogy mennyire hianyol/szeret/csokolgatna.

Ha talalkozunk is, hogy epp mit hianyol vagy faggat en mit erzek vagy mit nem erzek es mar rendesen idegesit.


Ilyen tapasztalatom meg nem volt, hogy egy ferfi mellett ezt erezzem vagy gondoljam amit most.

Mintha martirkodna es szandekosan provokalna engem. Mondok neki valamit pl ezt miert kerdezed? Mire az o valasza “ez idegesit teged?” “Ez provokal teged”?

Amikor mar nem birok eleget magyarazkodni, vagy mar tenyleg felidegesit akkor ilyen full martir modon beszel velem es azt erezteti, hogy egy rossz ember vagyok. Azelott sosem gondoltam magamra rossz emberkent de amiota vele vagyok ezerszer is annak hiszem magam.


Miota osszejottunk mar szinte elso perctol hallgattam, hogy o meg bizonytalan bennem, mert ezt vagy azt nem igy teszek mrg azt, hogy miert vagyok vele nem is erti. Azutan lekocsinyelte azokat a dolgokat amiket nyujtottam neki mondvan az “alap”. De kozben meg egy vegtelenil szereny, visszahuzdodo, rendes fiu kepet latod benne, ranezek es szinte sajnalod mint egy kololyokkutyat. Nagykn fura az egesz. Es nem ertem velem van a gond tenyleg en bantom ot?? Miert kezdett taszitani az egesz ember? Miert van ez?


2023. nov. 13. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert manipulatív, le merem fogadni, hogy nárcisztikus is.
2023. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rá fogsz menni erre, a párod egy igazi energiavámpir.. szerintem neki mielőbb pszichológus kellene, mert így ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű. Soha nem lesz elég neki a szeretet és a törődés amit kap, mindig meg fog kérdőzelezni.. stb..
2023. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1, esetleg rejtett, de nem jelentenem ki, inkabb van benne boven ilyen jegy. De igen az anyja eleg furcsan nevelte a mai napig rovid porazon tartja, ha beszel hozza kb mint egy kisgyerekkel, mit hogyan csinaljon parancdolgat. o meg hallgat minden szavara es ugy iranyitjak ahogy akarjak, ha valamit nem tesz meg akkor erzelmileg zsarolják.


Egyszerűen nem birom idegileg amit muvel velem. Eddig full azt hittem en vagyok a hibas, de most kezdek rajonni boven benne van o is..

2023. nov. 13. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

kitapogatta a gyengéidet és most megy a terror.

Nem tisztel, nem ismer el, sőt manipulál érzelmileg.

Azt a mintát követi amit otthon látott, ez a zsigereiben van, a kérdés, hogy tudatosan használja ezeket az eszközöket, vagy tudatalatt jönnek a minták amit otthonról hozott.

Nem véletlenül mondom, hogy mindennek alapja van, ha egy ilyen besétál az utcádba, ott vastagon benne van a másik fél is.

MIért, mert nem villog fel a redflag- azonnal, hogy milyen a szülővel a kapcsolata, manipuláják, manipulál engem, rosszul érzem magam mikor a jelenlétében vagyok, összemegyek, kevesebbnek érzem magam, ahelyett, hogy szárnyalnék amikor vele vagyok, vagy szétvetne a boldogság?

MIndaddig amig hagyod, hogy bekusszon az életedbe addig te vagy érte a felelős, mert megengeded, és beengeded.

Ez a tipus nem változik, nem lehet megváltoztatni, több 1000 év után sem, ha csak ő nem akarja, akar ebből kimászni, de akkor vérrel verejtékkel..

mi lenne, ha beleállnál az erődbe és irányitanád a saját életedet úgy ahogy neked könnyű?

2023. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En 2 hasonlo pasit is ismetek akik mindig a nőkbe akarnak belemagyarázni olyanokat hogy biztos baja van biztos depresszios biztos sèrtődik mikozben sehol semmi.

De folyton ezt akarják igazolni.


Ezek vmi más világban élnek mintha halucinálnának.

Ha a fejébe veszi h te ideges vagy akármit mondasz is akkor is annak hisz.

Az klyenek állandóan rá akarnak húzni a nőre vmi olyan képet ami nincs.


Valahol hasonlak az idegbeteg féltékeny bántalmazókra. Nem látják a reált.

2023. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ot hidegen hagyja a mintaja egyaltalan nem tudatos ezekre. Semmit sem tesz a fejlodeseert.

Mar 15 evvel ezelott kapott egyik exetol egy konyvet ami felnyithatta volna kicsit a szemet, de azota se olvasta el. Pedig en is mondtam neki az nagyon jo olvassa el..


Tisztaban vagyok vele, hogy az en erdemem is, hogy ez a kapcsoalt meg egyaltalan van. Amugy nem igazan hagyok neki teret a hisztikre, en csak annyit realizaltam, hogy sokszor nem erzem jol magam. Mostanra raktam ossze, hogy neki van koze a dologhoz csak megint magamat kezdtem ostorozni, hogy jaj biztos bennem van a hiba..

2023. nov. 13. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem a valóságot látják a másikon hanem amit beleképzelnek.

Nekik nem lehet megmagyaráni hogy olvasson könyeket mert nem piros az ég hanem kék. Neki piros akkor is.

Ez olyan mintha neked azt magyaráznák hogy nem kék az ég hidd már el. Hidd már el hogy rosszul látod. Veled van a baj. Olvass már erről.


Teljesen más világban élnek.

2023. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!