Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit tegyek. Ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Ez így helyes?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kapcsolatom. Elég sok szart adtam a másiknak. Nem tudok változni. Ő nagyon sokat változott miattam. 10 év korkülönbség van kettőnk között. Én nő vagyok. Nagyon sokszor semmibe veszem őt. Lekezelő vagyok. Én ezen nem változtatok. Ideig óráig max. Állandóan felügyelni akarom. Féltékeny vagyok mondhatni ok nélkül. Sokszor szólt hogy baj lesz és ez így nem jó. Én nem hittem neki. Folytattam. Az egy év alatt talán ha 2 hónap ami nyugis volt. Mindig én teszem tönkre. És most adódott egy olyan helyzet hogy rá írt egy csajra hogy beszélgessen vele de aztán hamar tovább ment a beszélgetés afelé hogy.menjen át a csaj hozzá még én dolgozok. Elmondása szerint csak engem akart megleckeztetni. Hátha észhez térek. Mert a telefonját is szoktam figyelni és azt mondta hogy tudja hogy úgyis belenézek. Ez tegnap történt. Most ott tartunk hogy valtozzak. Ő nem akart megcsalni,nem akar elhagyni csak annyit akart hogy terjek észhez. Nem gondolom hogy ez volt a legjobb megoldás. Akkor is gyanúsitom mindennel ha okom sincs rá. Tulgondolo vagyok. Ő minden percben mutatta hogy szeret. És most is azt akarja hogy helyre hozzuk/hozzam. Sajnálja amit tett de más nem jutott eszébe.

nov. 14. 06:42
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ja, persze, téged akart leckéztetni. A nagy 🐴🌳Szt! Az a helyzet, kiscsaj, hogy már keresi az utódod. Liánozik, akkor fog téged dobni, ha fixen lesz következő. Kapcsolatfüggő. Ezért is tűri el a pusztulat jellemedet, amíg nem jön jobb.

Viszont ezt a kapcsolatot egyáltalán nem érdemes megmenteni. A legrosszabbat hozzátok ki egymásból. Te se fogsz soha megváltozni és ő se. Csak nyírjátok egymást.

nov. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Keress fel egy szakembert, mert alkalmatlan vagy kapcsolatra.
nov. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem tartod magadat szerethetőnek és marhára félsz, hogy ez beigazolódik. Ezért aztán be is igazolódik. Olyan nincs, hogy nem tudsz változni, olyan van, hogy nem mersz szembenézni pl. a gyerekkoroddal vagy hogy alapjaiban rossz az a világkép, amiben élsz, és nem csak a szokásaid azok.

Elég gáz hozzállás az is, ha a párodat szerinted meg "kell" leckéztetni valami játszmával, ahelyett, hogy beszélnétek és ha nem megy, akkor szétválnátok. Nem tudom ennyiből eldönteni, a pasid tényleg olyan birkatürelmű-e, amilyennek itt írod, vagy az ez ő bántalmazós dumája, hogy mindent te rontasz el és csak jól rezonál a saját önbizalomhiányodra. De el kellene gondolkodnod azon, hogy ha ennyi ideje nem tudtok megbízni egymásban és nemhogy fejlődnétek, csak marakodtok, akkor lehet, nem vagytok kompatibilisek.

nov. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2es. Igen,ezzel tisztában vagyok
nov. 14. 07:06
 5/10 A kérdező kommentje:
3as. Belátja ha hibázik. Azt is tudja nem így kellett volna kezelnie. Én vagyok az első komoly kapcsolata. Ő a fiatalabb. Néha kiborul rajtam de látom hogy nagyon sok mindent tűr tőlem. Igazából kétféleképpen látom a dolgokat. Szeretném megmenteni de közbe úgy érzem ez így és most elég volt.
nov. 14. 07:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből csak sírás-szívás lesz.
nov. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1es. Sok alkalma lenne megcsalni,beszélni mással. Az ahogy bánik velem alap járaton ettől eltekintve nem azt mutatja hogy ne szeretne.

És tényleg sokat változott miattam. De ez most betett amit csinált. Nem hinném hogy kapcsolat függő. Mindenkit dobott pár hét után. Mellettem kitart.

nov. 14. 07:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a helyes ha keresnél egy hozzád hasonló ellenőrizgetős párt. Egy normál embert csak tönkreteszel. Én nem megcsalnálak, hanem kitennélek a francba.
nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kudos a csávónak, hogy ennyire bírja. De tudod, hogy miért ennyire kitartó? Mert te vagy az első komolyabb neki. Más már rég kivágott volna.
nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát ez a megleckéztetés... Exemnek véletlenül fizikai fájdalmat okoztam, ő a fiú amúgy, és azzal akart megleckéztetni, hogy odaült a gépemhez, belépett a Facebookjába és leszedte, hogy kapcsolatban vagyunk. Én meg tök bepánikoltam és bocsánatot kértem meg sírtam meg minden. Eltelt egy hónap és szóba jött a dolog, azt mondta ja nem akartam szakítani csak azt hogy érezd magad fenyegetve... Na aztán én nem csak fenyegettem hanem tényleg kidobtam :D


Persze te is hibás vagy de én megértelek valamennyire csak azt nem értem miért nem mész szakemberhez, én egyenesen pszichiátert javaslok, pszichológussal csak beszélgetsz egy évet és nem javít sokat (nekem nem vált be). Amúgy hát igen ki fog dobni hamaroan és mással lesz együtt abban a pillanatban hogy te kiköltöztél.

nov. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!