Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mászik rá barátnőmre a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mászik rá barátnőmre a volt főnöke, te mit mondtál volna?

Figyelt kérdés

9,5 éves élettársi kapcsolatot hagyott ott miattam, a Palinak elgurult a gyógyszer… bántotta és verte. Több mint fél év kellett, hogy ki szabaduljon onnan…


A volt főnöke ilyen szabadszájú így meg baxnálak stb. Az élettársa előtt is ezt mondja, mint valami Isten…


Elűrtem mert rég nem találkoztak és szeretem a barátnőm, aztán direkt majdnem szájon csókolja…


Mondtam, neki, hogy befejeztem és nem kívánok többet vele meg az adzosztáló nőjével együtt egy asztalnál ülni… m



Erre az lett, hogy túl reagálom…



nov. 15. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
A barátnőd hagyta magát megcsókolni? Mert ha vevő rá akkor mondhatsz te bármit a barátnőd nem fogja érdekelni.
nov. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mas miatt otthagyta a volt csávót( miattad), akkor téged is el fog hagyni más miatt. A világ szemete leszel.


Kellett neked hazug címeres ribxxc meg toronyháznyi önbizalom a semmire.


Lovagból így lesz a sárkány. Gratulálok!

nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A főnőke tehet bármit, de a barátnődőn múlik, mit enged meg. Láthatóan kb mindent...
nov. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mert a volt főnöke ilyen szokjam meg…

Szex körül forog minden neki… A bolond élettársa meg csak nevetett…


Mikor adott puszit neki akkor fordította el a fejét, így majdnem csók lett…


Én elmondtam, hogy ezt nem fogom tűrni, úgyhogy pakolhat, ha ez szerinte normális…

nov. 16. 04:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Még mindg nem érted, hogy itt a barátnőd a gáz. Tök mindegy, milyen a főnöke. Ő annyit tesz meg, amennyit a barátnőd megenged neki. Nem többet...
nov. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Ha ilyen főnököm lenne, és nem tetszene a stílus, sőt, akár rá is mehet a kapcsolatom, ami fontos, magamtól váltanék. Nem érdekelne, hogy mennyi a fizetés, biztosan lenne más lehetőségem is.

Ha nem vált, valószínű tetszik neki a helyzet.

nov. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!