Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves lány vagyok, a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves lány vagyok, a pasim megnézi a többi pasit az utcán, és szokta mondani, hogy " de jó pasi, szeretnék én is így kinézni". Aggódjak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 13:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
4%

ne aggódj!csak búza kicsit.

legközelebb megis foja a seggüket.

2010. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Sztem önértékelési problémái vannak...


Ne aggódj, hanem mondjad neki sűrűbben, hogy de nagy vagy meg imádom a férfias jellemed, annyira jó melletted nőnek lenni, és hasonlók!

2010. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
utolsónak: de ez annyira nyál, nem?
2010. okt. 20. 14:46
 14/27 anonim ***** válasza:
Neked se esne jól, ha csak szidást kapnák, dicséretet nem... Szerintem itt ez a gond.
2010. okt. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

én.is.mindig.megjegyzem.barátnőmnek!

de.csak.azért.mert.én.sem.vagyok.izmos.jó.pasi!

és.irigy.vagyok.azokra.akik.jól.néznek.ki.és.kisebbségi.komplexusom.is.van.mert.ma.ez.már.elvárás(izmos.test.stb...)

szaraspacem.

2010. okt. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy legyen szolis???


Egyik ismerősöm is szoláriumba jár, mert a barátnője azt mondta. Jelzem volt már ebből konfliktusa. Eléggé ferde szemmel néznek rá. Pedig azért nem esik át a ló túloldalára, de látszik a bőrén, hogy szoláriumba jár. Főleg így késő ősszel.


Mondjuk személy szerint én jól szoktam szórakozni (persze mélyen magamban), amikor kérdőre vonnak, hogy én miért barátkozok egy meleggel. A vicces az, hogy kettőnk közül pont én vagyok az.

Szóval jól gondolt meg, hogy mire kéred a barátod.

2010. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, nem hinném, hogy veled lenne, ha meleg. Az, h megnéz más pasikat úgymond az meg nem jelent semmit, akik ma izmosnak számító emberkék azok Arnold Schwarzenegger filmjei meg többi izmos embert látva kezdtek el gyúrni. Megnézték, mondták magukba ez de Qrva jó, én is ilyesmi formában szeretnék lenni....Ettől még nem változik meg senkinek a nemi irányultsága.
2010. okt. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak önbizalomhiánya van.

" de jó pasi, szeretnék én is így kinézni"

Ha majd azt mondja, " de jó pasi, tudnék vele mit kezdeni", majd akkor van gond.

2010. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tényleg önbizalomhiánya van, miattam. Gyakran szídom, és mondom neki, hogy járjon kondizni, meg szolizni..."


:D A pofám leszakad... ilyeneket mondasz neki, és még csodálkozol, hogy önértékelési gondjai vannak. Szerintem keress magadnak olyan fiút, aki kellően papucs hozzád, őt meg engedd szépen el, hogy találhasson egy olyan lányt, aki kellőképpen értékeli őt.

2010. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

utolsónak: de ez annyira nyál, nem?"


Ez is. Minek vagy vele együtt? Mert értékeled a jellemét, vagy mert látszik rajta, hogy szoláriumba jár?

2010. okt. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!