Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 27 éves lány vagyok, a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves lány vagyok, a pasim megnézi a többi pasit az utcán, és szokta mondani, hogy " de jó pasi, szeretnék én is így kinézni". Aggódjak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 13:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg azért csinálja ezt, mert szekálod. A fiúk nem mutatják úgy ki, ha megbántod őket, mint a nők, lehet ez ennek a kivetülése. Talán beszélgess el erről vele komolyabban.
2010. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
mer ha te azt mondod egy lányra h szeretnél olyan szép lenni akkor leszbi vagy?
2010. okt. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu a kérdés, akkor 27 évesen jókora ökör vagy. Az ilyen lányokat szoktam jól megalázni, majd eldobni. Aztán mehetnek pszichológushoz.
2010. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

hát igen nekem is az a véleményem hogy jobb lányt érdemel nálad a "pasid". mondod neki hogy járjon kondizni, meg "szolizni"...

na jó, nincs is mit mondani, már eleve ezzel elárultál magadból sok mindent, meg még jó pár egyéb olyan kijelentéssel, amiket tipikusan az általam "hülye p*csának" minősített lányok szoktak említeni

2010. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Szoliba meg kondizni azért járatom, hogy menőbb, jobb külsejű és magabiztosabb legyen. A kondit szereti, szoliba meg csak hetente kétszer megy. Szerintem ez nem sok!!!!!
2010. okt. 25. 11:50
 26/27 anonim ***** válasza:
Mindegy! A lényeg: NE parázz, nem meleg a barátod.
2010. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem értem mi ez a szoli mánia manapság.... Tőlem baromi idegen, természet ellenes az egész.


A gond az, hogy nem biztos hogy eléggé férfinak érezheti magát melletted. Mert te a férfiasságot ahogy elnézem külsőleges dolgokkal definiálod ( kondi, szoli, izmos, barna test) holott ez csak a megjelenés nem ettől férfi a férfi. Hozzáteszem szerintem a szolizás egyáltalán nem férfias elfoglaltság, a sportolás az rendben.


Jó lenne ha az erősségeire koncentrálnál szegénynek és dicsérnéd is néha napján. ééééééssss most olvasom hogy ez egy 2010 es kérdés uh nagyon jó de hamár ennyit írtam csak elküldöm :))

2012. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!