Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom külön akarja tölteni az ünnepeket?

Figyelt kérdés
29 éves a barátom, Pesten él albérletben, még nem élünk együtt viszont szinte mindennap találkozunk. Heti 3-4 napot nála is vagyok. Jönnek az ünnepek és mondta, hogy hazamegy vidékre, mert az anyukájával szeretne lenni. Ezt én meg is értem, viszont utána két ünnep között ill. szilveszterkor is ott akar lenni. (Nyilván azt már barátokkal) Azzal indokolja, hogy ilyenkor tud egyedül otthon lenni ennyi időt. Mondtam neki, hogy megértem, hogy karácsonykor nincs velem, de a szilvesztert szeretném vele tölteni. Igaz mondta, hogy menjek le, ha szeretnék, de rohadt messze van a hely, 3 átszállós plusz több napra éri meg csak lemenni, de én vizsgázom januárban, tehát több nap kiesés nekem sok. Meg nyilván Pesten több minden van, ő itt is otthon van, ismer embereket én ott nem. Ti elvárnátok, hogy ha a karácsonyt külön töltitek, akkor az újévet közösen?

nov. 18. 20:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%

"a szilvesztert szeretném vele tölteni. Igaz mondta, hogy menjek le, ha szeretnék, de rohadt messze van a hely, 3 átszállós plusz több napra éri meg csak lemenni ... Ti elvárnátok, hogy ha a karácsonyt külön töltitek, akkor az újévet közösen?


Ha hívott, de neked nem éri meg az utazás, akkor ne menj (bár a szilvesztert szeretnéd vele tölteni, de nem eléggé, és a járművökön tudnál olvasni a vizsgáidra).

Ne várj el semmit a barátodtól. Inkább értsd meg, hogy most haza akar menni.

nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nyilván karácsonykor nálunk is lesz majd közös ebéd, ahova mindenki egybe gyűlik, az is fura, hogy oda nem jön, testvéreimnek ott lesz a párjuk, ha úgy lett volna, hogy szenteste közösen utána egyikünk családja, utána másikunké az más, ez itt nála szóba se jött. Persze nyilván lemehetek, de itt inkább az esik rosszul, hogy elmegy fél hónapra és neki nem baj, ha nem talizunk. És oké én is lemehetek, de akkor neki is illene kompromisszumot kötni, vagy az én családommal is ünnepelni. Ill. neki semmi egyéb kötelezettsége sincs, direkt azért sem zavar nagyon, hogy otthon tölti a karácsonyt, mert legalább tanulok, de az hogy együtt töltjük az újévet vagy az hogy 3 napot ott töltök az más időkiesés nekem.
nov. 18. 22:13
 13/23 anonim ***** válasza:
39%
Ha ez az első közös karácsonyotok, akkor nem is lehettek olyan régen együtt, szóval ezen nem kell annyira kiakadni, főleg ha amúgy heti 3-4 napot együtt éltek és minden klappol. Ha már ez megugorhatatlan ellentét, akkor mi lesz komolyabb dolgokban? Ha együtt maradtok majd összeköltöztök, és ha az is működik akkor jövőre majd újra lehet tárgyalni a karácsony-szilveszter kérdéskört.
nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%
Ez olyan "kész pcsa, meleg málé" dolog, ne menj oda, ha kényelmetlen. Én a helyedben utána nem érnék rá 2 hétig még.
nov. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
54%

Itt következő kérdésnek kell felmerülnie. Igényelne-e valamilyen megoldással együtt lenni? Ha nem, akkor pá!

Még a Karácsony nagyjából érthető, de egy közös karácsonyra is kéne igényének lennie. Még a távkapcsolatomban is volt rá megoldás. Szilveszter éje pedig szintén egyértelműek voltak a párjaimmal. Most nagyon sok kérdés van és párom "traumája" miatt különbözőek az igényeink, de mindenképpen közös megoldásra törekszünk. Ha nincs részéről közös megoldás, akkor innentől semmi se legyen.


35/F

nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%
15 - A lány nem akar odamenni, ahova a fiú hívja.
nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
53%

16

A fiú sem akar odamenni, ahova a lány hívja.

Ha valakik szeretik egymást, akkor nem akarnak külön szilvezterezni. És a fiú volt, aki kezdte, hogy ha jön a csaja, akkor jön, ha nem akkor nem, kb. mint akinek mindegy. Karácsonyra már eleve elutazik.

Egy normális párkapcsolatban a felek együtt töltik a karácsonyt, és együtt mennek a másik a családjához. És a szilvesztert is együtt töltik.

Érdekes, hogy jópáran elviselik, hogy a párjuk semmibe vegye őket.

nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
44%

"Érdekes, hogy jópáran elviselik, hogy a párjuk semmibe vegye őket."


Nrm!


Nem elviselik, hanem nekik nincs párjuk!


Az itt válaszolók INCELEK!


Nincs nőjuk, pasijuk!

nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Le se sz@rja hogy mi van veled. Nem tudom felfogni hogy a nők mit akarnak egy ilyen embertől akiről így írás alapján is lerí hogy rohadtul nem érdekli a másik. Lábtörlő üzemmódban vagy szedd össze magad és keres egy olyan férfit aki veled akar lenni ezt a mocskot meg dobd ki. Nem fog változni miattad.
jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül velem volt Pesten szilveszterkor, azt mondta igazam volt és fontos, hogy együtt legyünk, ha már karácsonykor nincs itt és szerette is volna, igaz jobban örült volna, ha én megyek hozzá, de mivel én most nem tudok ezért jön ő. Remélem tényleg így gondolta. :D
jan. 8. 09:14
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!