Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a barátom külön akarja tölteni az ünnepeket?

Figyelt kérdés
29 éves a barátom, Pesten él albérletben, még nem élünk együtt viszont szinte mindennap találkozunk. Heti 3-4 napot nála is vagyok. Jönnek az ünnepek és mondta, hogy hazamegy vidékre, mert az anyukájával szeretne lenni. Ezt én meg is értem, viszont utána két ünnep között ill. szilveszterkor is ott akar lenni. (Nyilván azt már barátokkal) Azzal indokolja, hogy ilyenkor tud egyedül otthon lenni ennyi időt. Mondtam neki, hogy megértem, hogy karácsonykor nincs velem, de a szilvesztert szeretném vele tölteni. Igaz mondta, hogy menjek le, ha szeretnék, de rohadt messze van a hely, 3 átszállós plusz több napra éri meg csak lemenni, de én vizsgázom januárban, tehát több nap kiesés nekem sok. Meg nyilván Pesten több minden van, ő itt is otthon van, ismer embereket én ott nem. Ti elvárnátok, hogy ha a karácsonyt külön töltitek, akkor az újévet közösen?

nov. 18. 20:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
17%

Az anyja főz neki ha ott van nála? Kimossa a ruháit is?

Mit lehet erről tudni?

nov. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Az anyja nyilván főz az ünnepekre.
nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
A szilvesztert elvárnam, hogy Pesten töltsük.
nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem
nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az anyukája egyedül él. Azért akar vele lenni, hogy ne hagyja egyedül ünnepekkor, ez még nekem oké lenne, mert alapból nem jár haza gyakran. Nem ez az anya kicsi fia típus, főz mos magára tehát nem ez van benne. Szerintem inkább az, hogy sok barátja, ismerőse van ott, viszont én meg a barátnője vagyok.
nov. 18. 20:58
 6/23 anonim ***** válasza:
59%
Szóval a leszervezett szilveszteri programot hagyja, mert te nem mész a kellemetlenségek miatt, helyette üljön veled otthon? Szerintem nincs igazad, menj oda, ha időt akarsz vele tölteni.
nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nincs leszervezett programja, legalábbis nem volt szó ilyenről. Olyan nagy programot nem szokott csinálni, általában a 20 évvel idősebb haverjával iszogatnak otthon. Ezt velem is tudná :D plusz nem kell otthon ülni, itt is vannak programok.
nov. 18. 21:10
 8/23 A kérdező kommentje:
Plusz otthon lesz 2 hetet, én is egyedül leszek itthon. Ha már együtt vagyunk, akkor neki is hiányozhatnék az ünnepek alatt. Azért nem ugyanaz nekem leutazni a semmi közepére, mint neki hazajönni 2 hét után, oda ahol amúgy is él
nov. 18. 21:17
 9/23 anonim válasza:
10%
Te hol leszel karácsonykor? Miért nem mész vele?
nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
37%

Te miért nem mész a szüleidhez?

Ha ezt akarja ezt akarja, vidéken azért másabb mint Pesten, nyugisabb :)

Menj le hozzá ha akarsz, ha nem akarsz meg úgyis vizsgázol akkor meg azzal foglalkozz.

Minden ember más, szeretné ott tölteni az ünnepeket. Nincs ebben semmi fura. Persze téged is értelek.

nov. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!