Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gondolom felnőtt párban élők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolom felnőtt párban élők vagytok.A párotok rendszeresen szok otthon fürödni? A páromat hetek óta nem látom hogy fürödne. Egymás mellett fekszünk érzem rajta azt az állott büdös szagát.

Figyelt kérdés
Tegnap oda jött mellém és kérte szopjam le. Olyan büdös volt a pénisze meg túrós, hogy elfogott a hányinger. Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?
nov. 18. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Én a helyedben azt csinálnám hooogy...


NEM JÖNNÉK ÖSSZE HAJLÉKTALANNAL!

nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez nem troll kérdés, akkor mondanám neki, hogy büdös és fürödjön meg.
nov. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok a párválasztáshoz. Megérdemlitek egymást.
nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ilyent mesélt a volt szomszédom is, hogy a férje Téeszbe a sertéstelepen dolgozik és nem tisztálkodik,a munkahelyén nincs idő mert a munkaidő végeztétől öt perc elteltével indul a busz ami szállítja a dolgozókat, otthon meg nem fürdik, kegyetlen disznószar szaga van, éjjel meg a férje mellett kell feküdnie. Hát az sem lehetett valami kellemes. De már elváltak. Én nem értem milyen nők vannak? Engem nem tudna a párom ilyenekre rá venni, hogy disznószar szagot szagoljak egész éjszaka. Ja és másnap meg téged is szagolhatnak, mert ezt a szagot beveszi a te tested is.Mi kötelezhet egy nőt hogy ilyen párja vagy férje mellé bújjon éjszaka.
nov. 18. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A totális és végtelen tehetetlenség érzet, az.
nov. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ha egy napon nem fürdenék, nem is tudom mi lenne velem. Én a férjemmel szex ellőtt is után is mindig fürdünk. Ezért elég gyakori nálunk a fürdés a szex miatt is, és hát a mindennapi életünk ezt meg követeli.
nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

A prostitualt minden ugyfelet eloszor elkuldi zuhanyozni. Aztan johet csak a szex . Es ezert meg fizetnek is neki.


Na ezek utan nem alap,h megmondod neki h vagy lezuhanyzim vagy nem lesz semmi???

nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom minden nap letusol.


Hogy mit tennék a te helyedben?

Kidobnám, mint macskát sz.arni.

nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
🤮🤮🤮🤮
nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A férjem naponta 2X fürdik, én 1X.
nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!