Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátnőm ne legyen féltékeny már végre?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Az elején sajnos sokszor megbántottam őt. Beszélgettem lányokkal és amikor rákérdezett, letagadtam. Később persze rájött, mert belelépett a telefonomba. Aztán később titokban elmentem egy régi barátnőmmel kávézni, akit ő nem szeretett. Ezt is letagadtam, és később erre is rájött.


Azóta sajnos egyáltalán nem bízik meg bennem, ami érthető is, hiszen sok rossz dolgot tettem ellene, akaratom ellenére is. Megbántottam őt, és azóta sem tudta feldolgozni ezeket a dolgokat. Ezért van általa ez a bizalmatlanság.

Mit tehetnék, hogy végre bízzon bennem?

Sok rosszat elkövettem ellene sajnos, de mindet megbántam. Nincs oka féltékenynek lennie.


23F



nov. 18. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De, van oka, adtál neki. Ez bukó hosszú távon, pláne, hogy ilyen fiatalok vagytok.
nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Szakítsatok, úgyis megfogod csalni, vagy ő téged hiszen nagyon fiatalok vagytok még.
nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%
Eddig csak rohadt nagy papucs voltál a cél érdekében, mostantól próbálj meg gigászi überpapucs lenni, hátha attól abbahagyja...
nov. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Elültetted benne a féltékenység magját. Az a normális ha ezek után féltékeny. Beszélni tudsz vele ezekről és a viselkedéssel meggyőzni lassan...
nov. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!