Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Hali!


Elég kellemetlen szituba vagyok.


13 éves kapcsolat, 3 gyerek. Az öcsém a legjobb barátom, sülve főve együtt csinálunk mindent.

Sokat jár hozzánk, sokat megyünk együtt mindenfele.

Nagy a bizalom.

Ám a feleségemmel eléggé megromlott a viszony. Próbálkoztunk feldobni a sex részét 3-assal, 4-essel. Öcsém volt a másik pasi ezekben a cserékben, játékokban.

Ám a feleségem szerelmes lett. És az addig amúgy sem túl jó kapcsolatunkból most mégrosszabb lett.

Nem gondolnám, hogy ezek a sex dolgok tettek rá egy lapáttal, mert már előtte is volt erről szó, hogy ő nem közömbös iránta.


De most elvesztem. Szívem azt diktálja, hogy minden porcikámmal tiltakozzak a kapcsolatuk ellen, ugyanakkor viszont mind a kettőjüket szeretem, tudom, hogy jól meglennének együtt, ráadásul tudnám, hogy a gyerekek is jó kezekben lennének.

No de ezt hogyan lehet feldolgozni? Hogyan lehet a későbbiekben velük egészséges kapcsolatot ápolni? Azért mégis csak az öcsém!


Amit tudok, hogy mind a ketten odàig vannak egymásért, de jelenleg mind a ketten elfolytanak magukban mindent. A felesêgem ki van borulva, hogy ez hogyan történhetett meg vele.

Kérlek adjatok nekem tanácsot. Vagyis erre az egészre, mit lehetne tenni? Mi lenne a megoldás? Hogyan vêszelhető át? Vagy valamit, amibe kapaszkodhatok. Úgy érzem ez az egêsz felemêszt teljesen, mert nem tudom mi têvő legyek


nov. 19. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek össze mind, és legyetek egy nagy boldog család! Feleségednek nincs nôvére? Anyós esetleg, ha jól tartja magát?
nov. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Végülis lehetnétek ilyen modern mozaik család
nov. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hàt, az összeköltözés nem igazán jó ötlet. Feleségem azt mondja egyébként, hogy szeret engem, de már nem elég ahhoz, hogy ezt a kapcsolatot fenntartsuk.
nov. 19. 07:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1😆😆😆ennyi.
nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Tehát a feleségednek nem elég, hogy az öcséd néha megdugja, amit amúgy még meg is engedsz. Ettől a nőtől én válnék el. Semmi nem elég neki. Más nő összetenné a kezét érted.
nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Én nekem ez nagyon sok.. hogy engedheti valaki, hogy a saját öccse szexeljen a saját feleségével? Ezek után akkor engedd át neki, ha ebbe így bele tudtál menni.
nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 6os kérdése jutott eszembe először. Szerintem ez már önmagában is ultra gáz. Hihetetlen mik vannak.

Egyébként szerintem ha egy kapcsolatban problémák vannak, akár szexuális, akár más téren, akkor először azt kellene rendve rakni, EGYMÁS között, nem pedig azonnal belevonni másokat, mert attól még az alap probléma megmarad, csak max el van fedve...

nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!