Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felelem mit tudnek tenni ellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SNW kérdése:

Felelem mit tudnek tenni ellene?

Figyelt kérdés
Eleg nehez korulmenyek kozott nottem fel, es a gyerekkori barataim rossz utra tevedtek amit en nem kovettem, erdelybol koltoztunk ki es emiatt is sokszor bantottak a (roman) gyereket.. elhiztam es az alt. Iskolas eveimet a gunyolodas kiserte, ugy dontottem Eleg es valtoztatok, megtettem 4 evembe kerult hogy azt mondjak helyes vagyok es hogy kelljek valakinek . Jottek a parkapcsolatok, sajnos vagy nem sajnos mindig kepes voltam megszeretni tulzottan a baratnoimet, a bulik nem vonzanai undorodom az olyan helyektol ahol az alkohol jeln van, a drogok a party kefelesek.. a sportnak elek es egy igazi harcosnak tartom magam, sajnos csaltak mar meg tudom h emiatt is felek de nem tudom ugy erzem leragadtam most nagyon nehez otthon is a helyzet, tartok ha a baratblnom buliba megy, mindig azon gondolkodom h ha nem talalkozunk hogy un e mar, peddig tudom hogy oda is van ertem, azon kattogok hogy meddig leszunk egyutt hogy ha nem leszunk egyutt hogy felejtsem el... nek Akarok igy elni mit tehetnek? Nagyon kimutatom az erzeseim de ha nem mutatnam ki erzem az se volna jo, szexualis eletunk is rendben ott nincs problemam

2013. febr. 25. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Az jó ha kimutatod az érzéseidet, csak az nem ha ez csupa féltékenységből áll. Nem tudom hány éves vagy, de olyan 20 körülre saccolnálak, szóval ilyenkor még a hasonló korú barátnőid nem szeretnék ha bebörtönöznéd őket. A túlzott féltékenykedés majd okot ad arra hogy valóban féltékeny legyél. Egy normális kapcsolatban ugyan a felek szinte mindent megosztanak egymással, mégsem kell beszámolni minden egyes külön töltött lépésről. Erről szól a bizalom. Szóval azt kellene megvizsgálnod hogy miért nem bízol meg a másikban, hogy ennek ő az oka, vagy te. + szerintem nem ártana ha kicsit több önbizalmad lenne.
2013. febr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az biztos, ha féltékeny vagy, akkor a lány börtönben érzi magát. Legyen benne egy minimális, egészséges féltékenység, de pl ha elmegy szórakozni, akkor ne azt kérdezd meg, hogy na? volt pasi? Attól undorítóbb nincs. Írj neki közben egy SMS-t, hogy: Szia!:)milyen a buli?Relmélem jól érzed magad.

A törődés sokszor jól eső tud lenni! De mellőzd azt, hogy: remélem nem csinálsz semmi hülyeséget! meg: biztos van ott jópár helyes srác..

Szilárdísd meg a barátnőddel a kapcsolatot, töröljétek el a féltékenységet, tudom, nagyon nehéz, de ezen át kell magatokat küzdeni. Utána lesz egy biztos pontod, amire támaszkodni tudsz.

És tegyél az ellen, hogy ne unjon. Lepd meg, járj a kedvében, süss-főzz neki pár alkalommal. Találj ki játékokat, kártyázz vele, kérd fel táncolni otthon... Ami épp illik a te személyiségedhez.


Másik: Ne éld le úgy az életed, hogy folyamatosan visszatekintesz, hogy MI VOLT, MIN MENTÉL ÁT, MIK AZOK A DOLGOK AMIK BÁNTOTTAK. Ez elindít benned egy önmarcangolást, ami önsajnáltatásba fog átmenni, és aztán azon rimánkodsz, hogy de rossz neked.. De rossz volt neked.

Nyisd ki a szemed, örülj, hogy egyáltalán van szemed, kezed, lábad, hogy nem vagy mozgássérült, nem épp egy korházban fekszel, hogy bármikor megteheted, hogy sétálj egyet a szabadban.


Az otthoni helyzetre meg csak annyit: az út hepe-hupás. Egyszer egy hepe jön, utána egy hupa. Nincs egymás után két hepe.... Majd jobb lesz. Adj időt a szüleidnek(neveőidnek),biztos, hogy ők is egy krízist élnek át, segíts azzal nekik, hogy igazi családtagjuk leszel, és segítesz, próbálod egyiket-másikat meghallgatni, kivenni a részed aktívan a család dolgaiból.


Ha rossz napod van végy egy papírt, írd fel, hogy mi az ami ebben pillanatban boldoggá tesz. És azt már csak te tudod. Koncentrálj a pozitív dolgokra.


Én nem csak a levegőbe beszélek. Én is átéltem ezt, nagyon hasonlót. Azt hittem sosem lesz vége, hogy ebbe fogok belepusztulni, és erőt vettem magamon, egyszerűen ÉLNI akartam, és élvezni az életet!


Örülj a teának, amit megiszol, örülj, ha egy madárkát hallhatsz csiripelni, ha épp a szobádba besüt a nap, hogy egyáltalán süt a nap. Örülj, amikor esik az eső, mert szomjas volt a föld, és jólesik neki, mint neked egy pohár víz. Mosolyogj rá azokra az emberekre akik felnevelnek, akik szeretnek. Öleld meg. Adj a szeretetedből, és hidd el, többet fogsz visszakapni.


Én nagyon szorítok neked. Remélem hasznát tudtad venni az üzenetemnek! :) 20 N

2013. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!