Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, hogy a párom sose akarja meglátogatni az én családom?

Figyelt kérdés
Ő 29, én 27 éves vagyok, 3 és fél éve vagyunk együtt. Kezdetben a covid miatt nem tűnt fel minden dolog, de mostmár van ami egészen zavar. Az én anyukám Békés megyében él, én Baranyába jöttem dolgozni, itt ismerkedtem meg vele. Kvázi egy utcában lakik a szüleivel, így evidens, hogy velük többet vagyunk mint édesanyámmal. A nyáron velük is mentünk kb mindenfelé is, eközben kértem a párom, hogy jöjjön el velem a testvéreimhez Zalaegerszegre, de nem akart, mert ő introvertált és nem szereti a tömeget, sok idegent, idegen helyet. Igyekeztem megértően viselkedni, de amikor kifejtette világosan, hogy idén az ünnepek alatt 2 napra se látogat el velem haza édesanyámhoz és az ottani rokonaimhoz, akkor nagyon csalódott lettem. Úgy érzem, a saját családját sokkal nagyobbra tartja (ami valahol normális) mint az enyém, miközben nekem alkudozni kellett ahhoz is, hogy kettesben töltsünk minőségi időt,ne csak a szüleivel és a testvérével, ő két napra sem hajlandó eljönni mert messze van és unatkozik. Ez normális így, csak én veszem borzasztóan a lelkemre? Vagy elvárhatnék tőle ennyi rugalmasságot úgy,hogy ő introvertált? Ez a későbbiekben, esetleg egy gyerekkel is nem fog komolyabb gondot okozni?
nov. 19. 19:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen se az, te dolgod mit teszel, de én őt hagynám el.
nov. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképp beszéld meg vele, mert később még gondot okozhat.
nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem normális, ha oda-vissza nem kell látogatnotok egymás családját.


Őszintén, ki *akarja* ezt?

nov. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Mi ez a hülyeség, hogy ő introvertált, ezért nem tudja meglátogatni a családod? Én is az vagyok, és az előző barátnőm is az volt, mégis mind a ketten jól megvoltunk egymás családjával, ünnepekkor pedig mind a két helyen töltöttünk időt, sose volt kérdés, ahogy probléma sem volt ebből soha. Sőt megyek tovább, még egymás barátaival is töltöttünk időt, néha akkor is mikor nem volt kedvünk, mint ahogy egy értelmes kapcsolatbsn ez lenni szokott.

Amit te írtál itt az nem introvertáltság, hanem vagy egyszerűen ennyire nem érdekli a dolog (és te sem) és erre próbálja fogni, vagy itt is az a helyzet áll fenn, hogy az életképtelenséget és a szociális fóbiát keveri az introvertáltsággal.

nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
59%
Én plul nem viszem le egyik rokonomhoz sem a páromat mert minek, majd ha olyan szintre megy a kapcsolatunk, hogy mondjuk már összeházasodtunk akkor már oké , de addig nem érzem szükségét
nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is ilyen a komfortzónám, ha nem is ilyen extrémen. Lehet hirtelen sok lenne a közeg amibe beledobnád... ezen a ponton pedig hogy mondja el neked? Vagy hogy menjen oda hallgatni, hogy "jaj hát ő a nagy ő, miért csak most látunk?"


Kell valami esemény, ahol nincsenek sokan, nem rajta lesz a fókusz, de azért ott van a családod. :D

nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Teljesen igazad van. De amúgy neked sem kötelező menni az ő családjához. Te pedig nyugodtan menj el nélküle a tiédhez. Lehet ha már késő lesz,megbánod.
nov. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

Nem szeret annyira hogy leutazzon veled a családodhoz. Én minden percet a párommmal akartam lenni. Még akkor is mikor az általam nem szeretett barátnője is ott volt. Ez így uralkodása és érzelmi zsarolás

40f

nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Az nem érzelmi zsarolás, hogy "ha nem jössz velem a szüleimhez, nem szeretsz eléggé"?
nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
3 és fél év után már érzelmi zsarolás. Mi lesz ha gyermekük lesz. Mit mondja majd?
nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!